Chabarovsk – Kazaň | 7:1 (kon.) | | | Novosibirsk – Čeljabinsk | 3:1 (kon.) | | | Barys – Helsinki | 4:5 (po pr.) |
Čerepovec – Soči | 2:0 (kon.) | | | Red Star Kunlun – Metallurg Magnitogorsk | 6:4 (kon.) | | | CSKA Moskva – Novgorod | 2:3 (po pr.) |
D. Moskva – Dinamo Minsk | 5:2 (kon.) | | | Viťaz – Ufa | 4:3 (kon.) |
koniec
Severstaľ Čerepovec
2:0
(0:0, 2:0, 0:0)
HK Soči
58:49
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Oleg Pogorišnyj – 2 min., podrážení).
|
|
54:56
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Oleg Pogorišnyj – 2 min., podrážení).
|
|
54:00
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Nikita Točickij – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).
|
|
50:19
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vladislav Provolněv – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
46:03
|
Vyloučení v týmu HK Soči (Daniil Miromanov – 2 min., držení).
|
|
21:11
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vladislav Provolněv – 2 min., sekání).
|
Góly a asistencie:
25. Roberts Bukarts (Jo. Nättinen), 32. Roberts Bukarts (t.s.)
Rozhodca: Bělov, Sidorenko – Ivanov, Černyšjov
Diváci: 1 383
Nepremenená penalta:
Severstaľ Čerepovec:
Poďjapolskij (Šugajev) – Provolnev, Vittasmäki, Adamčuk, Kudako, Afanasjev, M. Tichonov, Rogov, Čižikov – Geraskin (A), Vicharev (C), Kapustin – Liška, Jo. Nättinen, Roberts Bukarts – Petunin, Kodola, Vovčenko (A) – Dumbadze, A. Alexejev, Kara.
Náhradníci:
Tréner:
HK Soči: Lassinantti (Treťjak) – Pogorišný, Miromanov, J. Alexandrov (A), Rundblad, Soljannikov, Batyršin, Garajev, Sedov – Nilsson, Karjalainen, Strömwall (A) – Šmeľov (C), Točickij, Rudenkov – Ogirčuk, Rubcov, Michajlov – Kolgotin, Apalkov, Padakin.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HK Soči: Lassinantti (Treťjak) – Pogorišný, Miromanov, J. Alexandrov (A), Rundblad, Soljannikov, Batyršin, Garajev, Sedov – Nilsson, Karjalainen, Strömwall (A) – Šmeľov (C), Točickij, Rudenkov – Ogirčuk, Rubcov, Michajlov – Kolgotin, Apalkov, Padakin.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Bělov, Sidorenko – Ivanov, Černyšjov
Diváci: 1 383
Lukáš Jasoněk