Alavés – Real Betis 0:1 (kon.) | Real Madrid – Getafe 0:0 (odl.) | Valladolid – Sociedad 1:1 (kon.)
Barcelona – Elche 0:0 (odl.) | Villarreal – Huesca 1:1 (kon.) | Valencia – Levante 4:2 (kon.)
Valencia CF
4:2 (2:2)
Levante UD
Nedeľa 13.09.2020, 21:00 • Estadio de Mestalla (Valencia) • Španielska LaLiga • 1. kolo

Aj druhý polčas ešte ponúkol ďalšie presné zásahy a to konkrétne dva. O oba presné zásahy v tomto dejstve sa postarala domáca Valencia a to v záverečnej časti, keď sa presadil dvakrát Vallejo a domáci celok vstupuje do nového ročníka troma bodmi. Bolo to bohaté stretnutie na góly a sledovali sme veľmi zaujímavý futbal. Levante si na prvé body bude musieť v počkať do ďalšieho kola.

Ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok neskorého večera a úspešný zatrajší vstup do nového pracovného týždňa. (23:01:24)

90+5

90+5
    Žltú kartu dostáva Coke (Levante UD).

90+4
    Valencia dala gól!
    O osude tohto stretnutia je rozhodnuté! Domáci vpadli do otvorenej obrany súpera a dávajú poisťovací gól, keď sa k odrazenej lopte od konštrukcie brán dostal MANU VALLEJO a dopravil ju do odkrytej siete – 4:2!

90+3
    Čeryševove zakončenie smerovalo vysoko nad bránu hosťujúceho celku. Uvidíme, či ešte Levante dokáže niečo vymyslieť.

90+2
    Spomínaný rohový kop domáci ubránili. Plynie nám nadstavený čas, Valencia je čoraz bližšie k zisku troch bodov.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 4 minúty!

90
    Toto je tečovaný center zo strany hostí, Levante ešte získava rohový kop. Valencia už sústreďuje všetku svoju silu na ubránenie tohto výsledku.

89
    Žltú kartu dostáva Uroš Račić (Valencia CF).

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu a tak aj tohto zápasu sa už čoskoro naplní. Uvidíme, koľko minút sa ešte bude nadstavovať.

88
    Striedanie v tíme Valencia CF: z ihriska odchádza Yunus Musah, prichádza Rubén Sobrino.

87
    Sme v samom závere druhého polčasu. Valencia aj naďalej drží tesné vedenie o jeden gól a smeruje za ziskom troch bodov.

86
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Nemanja Radoja, prichádza Sergio Postigo.

85
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Óscar Duarte, prichádza Coke.

85
    Hra je momentálne prerušená, domáci futbalista Musah zostáva ležať na trávniku a hlási zdravotné problémy. Zrejme tento zápas nebude môcť dohrať.

84
    Vallejo padol v pokutovom území súpera na zem, ale penalta pre Valenciu to nebude. Dianie pokračuje ďalej, Levante sa pokúša zaútočiť.

83
    Ani následný útok hostí nebol nijak úspešný, nasledovať bude odkop od Doménechovej brány.

82
    Domáci sa však nesústreďujú len na bránenie a neboja sa ešte ísť do útoku. Račićova strela spoza pokutového územia nebola nebezpečná.

Miroslav Revaj

Góly: 12. Paulista, 39. Gómez, 76. M. Vallejo, 90+4. M. Vallejo – 1. Morales, 36. Morales

Karty:   89. Račić (VAL) – 53. Radoja (LVN), 63. Rober (LVN), 90+5. Coke (LVN)

Valencia CF: Doménech – Wass, Paulista, Mangala (17. Diakhaby), Gayá – Musah (88. Sobrino), Kondogbia, Esquerdo (72. Račić), Guedes (71. Čeryšev) – Gómez, Lee Kang-in (72. M. Vallejo).
    Náhradníci: Rivero – Centelles, A. Blanco, M. Vallejo, T. Correia, Čeryšev, Molina, Račić, Sobrino, Guillamón, Diakhaby, Soler.

Levante UD: Aitor Fernández – Miramón, Ó. Duarte (85. Coke), Rober, C. Clerc – Campaña, Melero (77. N. Vukčević), Radoja (86. Postigo), E. Bardhi (77. De Frutos) – Morales, S. León (60. Goméz).
    Náhradníci: Koke, Cárdenas – Postigo, Hernâni, Son, Vezo, Goméz, Martínez, De Frutos, N. Vukčević, Coke, Toňo.

Rozhodca: J. Sánchez – Nevado, Gallego