Alavés – Real Betis 0:1 (kon.) | Real Madrid – Getafe 0:0 (odl.) | Valladolid – Sociedad 1:1 (kon.)
Barcelona – Elche 0:0 (odl.) | Villarreal – Huesca 1:1 (kon.) | Valencia – Levante 4:2 (kon.)
Real Valladolid
1:1 (1:0)
Real Sociedad San Sebastian
Nedeľa 13.09.2020, 16:00 • Estadio Municipal José Zorrilla (Valladolid) • Španielska LaLiga • 1. kolo

Druhý polčas tohto stretnutia rovnako ponúkol jeden presný zásah. V 60. minúte sa o vyrovnávajúci gól postaral hosťujúci Roberto López, ale brankár Masip nemôže mať čisté svedomie, keďže tento gól ide na jeho konto. Viacej sa už v druhom polčase nestalo a tak si oba celky na úvod novej sezóny body podelili.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok víkendu! (17:56:24)

90+4

90+3
    Záver nadstaveného času sa odohráva v pokoji, už to teda vyzerá na spravodlivú deľbu bodov.

90+2
    Oba celky už nesmú v týchto chvíľach nič podceniť, prípadný gól by bol už tým víťazným.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 4 minúty!

90
    Do pokutového územia hostí smerovala centrovaná lopta, ale defenzíva Sociedadu si s ňou poradila. Veľa zaujímavého tak v závere zápasu nevidíme.

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu a tak aj celého stretnutia sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o prípadnom nadstavenom čase.

88
    Ofsajd zastavil tento útok domáceho tímu.

87
    Aj ten však dokázali domáci futbalisit bez problémov ubrániť. Valladolid sa teraz smerom dopredu moc neponáhľa.

86
    Sociedad následne založil rýchly útočný výpad a po zrazenej lopte získavajú hostia rohový kop.

85
    Center domáceho futbalistu Guardiolu nebol nijak nebezpečný. Hostia rozohrávajú loptu na svojej polovici ihriska.

84
    Veľa nepresností je práve teraz na oboch stranách. Zatiaľ to teda vyzerá, že sa už v tomto zápase ďalších presných zásahov nedočkáme.

83
    Valladolid sa potom dostal do útoku, ale dlhý nákop do pokutového územia putoval len k brankárovi Remirovi.

82
    Domáci brankár Masip musel zasahovať na bránkovej čiare, ale so slabou strelou nemal žiadne problémy.

81
    Uvidíme, či niekto z aktérov ešte skúsi prípadne zariskovať a ísť za víťazstvom. Ak by sa však body delili, bolo by to určite spravodlivé.

80
    Necelých desať minút zostáva do konca druhého polčasu, niečo sa však ešte bude určite aj nadstavovať.

79
    Po krátkej prestávke sa pokračuje ďalej, tréner hostí posiela na trávnik dvoch nových hráčov do ofenzívy.

78
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Roberto López, prichádza Mikel Oyarzabal.

78
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Ander Barrenetxea, prichádza Adnan Januzaj.