Alavés – Real Betis 0:1 (kon.) | Real Madrid – Getafe 0:0 (odl.) | Valladolid – Sociedad 1:1 (kon.)
Barcelona – Elche 0:0 (odl.) | Villarreal – Huesca 1:1 (kon.) | Valencia – Levante 4:2 (kon.)
odložené
Real Madrid
0:0 (-:-)
Getafe CF
Nedeľa 13.09.2020, 16:00Španielska LaLiga • 1. kolo
Videoprenos

Dnešný duel je už minulosťou. Domáci dokázali po bezgólovom prvom polčase napokon prelomiť defenzívne rady súpera a vsietili dva góly. Getafe sa však dnes nemá za čo hanbiť, pretože podalo solídny výkon. Real Madrid získal dôležité tri body v pretekoch o ligový titul. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (22:48:58)

90+2

90+2
    Exekúciu priameho kopu si vzal do rúk Karím Benzema, ale svoj druhý gól v zápase nepridal.