Espanyol – Eibar 0:2 (kon.) | Levante – Bilbao 1:2 (kon.) | Leganés – Valencia 1:0 (kon.)
Sevilla – Mallorca 2:0 (kon.)
FC Sevilla
2:0 (1:0)
RCD Mallorca
Nedeľa 12.07.2020, 22:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Španielska LaLiga • 36. kolo

Aj v druhom polčase padol jeden presný zásah, v 84. minúte poistil víťazstvo domácich striedajúci Nasjrí. Sevilla tak získala tri body v boji o Ligu majstrov, naopak Mallorca sa pohoršila v boji o záchranu.

Ďakujem za pozornosť, prajem dobrú noc! (00:01:07)

90+7

90+6
    O všetkom je už rozhodnuté, čaká sa na hviz rozhodcu, ktorý ukončí toto stretnutie.

90+5
    Sevilla zvládla aj túto situáciu, loptu drží na kopačkách a snaží sa kontrolovať aj záverečnú časť nadstaveného času.

90+4
    Do pokutového územia domácich si nabehol Budimir, jeho hlavičku odvrátila obrana súpera na rohový kop.

90+3
    Mallorce útok nevyšiel, nasledovať bude len odkop od domácej brány.

90+2
    To je ešte pomerne dlhý čas, ale hosťom sa dnes v ofenzíve nedrí. Uvidíme, či to domáci udržia na nulu, alebo či príde ešte možná dramatizácia.

90
    V druhom polčase sa nadstavuje 7 minút!

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu a tak aj tohto zápasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

88
    Čas sa už rýchlo kráti, Sevilla vyhráva 2:0 a vyzerá to tak, že si doma vybojuje všetky tri body a môže to byť aj s čistým kontom.

87
    Striedanie v tíme RCD Mallorca: z ihriska odchádza Takefusa Kubo, prichádza Pablo Chavarría.

86
    Striedanie v tíme RCD Mallorca: z ihriska odchádza Salva Sevilla, prichádza Josep Señé.

85
    No a vzhľadom na krátky čas a aj na situáciu na ihrisku to vyzerá, že by o osude zápasu mohlo byť aj rozhodnuté. Hrá sa však až do záverečného hvizdu hlavného rozhodcu.

84
    Sevilla dala gól!
    Domáci napokon dávajú svoj druhý gól v tomto zápase a to je pre hostí veľmi komplikovaná situácia! JÚSUF NASJRÍ si po prebratí lopty všimol, že Reina je vyššie z brány a súperovho brankára napokon parádnym spôsobom preloboval . 2:0!

83
    Žltú kartu dostáva Júsuf Nasjrí (FC Sevilla).

82
    Striedanie v tíme FC Sevilla: z ihriska odchádza Éver Banega, prichádza Franco Vázquez.

82
    Striedanie v tíme FC Sevilla: z ihriska odchádza Lucas Ocampos, prichádza Luuk de Jong.

81
    Približne 10 minút zostava do konca riadneho hracieho času, niečo sa však zrejme bude ešte nadstavovať. Dočkáme sa na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán ďalších presných zásahov?

80
    Výsledkom útočného ťaženia hostí je len nepresné zakončenie, ktoré smerovalo nad Bunovu bránu. Brankár Seville už má jednu žltú kartu za zdržiavanie, musí si tak pri svojej rozohrávke dávať pozor.