Göztepe – Trabzonspor 1:3 (kon.) | Fenerbahce – Kayserispor 2:1 (kon.)
1:3 (0:1)
Trabzonspor A.S.
cz Piatok 12.06.2020, 20:00Turecká Superliga • 27. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (22:06:23)

Dnešní utkání je u konce. Bylo hodně divoké a tři body veze domů Trabzonspor. Hosté otevřeli skóre v 16. minutě prostřednictvím Nwakaemeho. Ještě v prvním poločase inkasoval červenou Guilherme. Hosté i v deseti dali branku z penalty díky Ekubanovi. Snížení přišlo v 57. minutě, kdy penatu využili i domácí, konkrétně Alpaslan Öztürk. Rozhodnutí přišlo až šest minut před koncem řádné hrací doby, kdy třetí branku přidal hostující tým po srážce a několika odrazech ve vápně soupeře. Trabzonspor tedy zůstává na prvním místě. Göztepe je nyní stále osmé. Göztepe si příště zahraje 20.6. na hřišti Yeni Malatyaspor. Trabzonspor se příště představí 16.6. v poháru na hřišti Fenerbahce.

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 9:3. Rohy: 0:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:16.

90+4

90+4
    Serdar Gürler ještě centroval do vápna, kde ale našel jen připravenou hlavu Campiho.

90+3
    Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Alexander Sörloth, přichází Dogan Erdogan.
    Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Caleb Ekuban, přichází Hüseyin Türkmen.

90+3
    Pěkná kombinace domácích u vápna soupeře a nakonec pálil Murat Paluli, který však trefil brankáře Cakira jen do nohy.

90+2
    Domácí André Castro dostal míč za vápno a poněkolikáté dnes vystřelil. Ani tentokrát netrefil prostor mezi třemi tyčemi.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    João Pereira si počínal nedovoleně u pravé lajny, když fauloval rukama soupeře.

89
    Hosté se dostali do brejku, ten táhl Badou Ndiaye odzbrojit ho ale dokázal domácí Titi.

88
    Mossoró se snažil dostat přes dva soupeře do vápna, ale pak se do toho zamotal a o míč zakopl.

87
    Do konce duelu zbývá s nastavení třeba pět minut. Na míči jsou hosté, kteří ještě chtějí ohrozit branku soupeře.

86
    Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Abdülkadir Ömür, přichází Serkan Asan.

85
    Abdülkadir Ömür je ošetřován. Tento střet byl hodně tvrdý.
    84. Berkan EMIR - 1:3

84
    Trabzonspor právě vstřelil branku!
    Tak už je hodně pravděpodobně rozhodnuto. Abdülkadir Ömür dostal míč do běhu a šel sám na brankáře, jenže si ho špatně zpracoval, takřka na nohu brankáře, ten však nedokázal míč odkopnout a po několika odrazech skončil míč v síti.

83
    Z levé strany centroval do vápna Berkan Emir a našel Wilczeka, jehož hlavička ale mířila vedle hostující branky.

82
    Paluli centroval z pravé strany do vápna, tam bylo hodně volno. Domácí Kamil Wilczek ale na míč nedosáhl.

Ondřej Černý

Góly: 57. Öztürk (pen.) – 16. A. Nwakaeme (João Pereira), 52. Ekuban (pen.), 84. Emir (vla.)

Karty:   59. Jerome (GZT), 79. Emir (GZT) – 28. Guilherme (TRA), 56. M. da Costa (TRA)   41. Guilherme (TRA)

Göztepe SK: Beto (C) – Paluli, Titi, Öztürk, Emir – Aydogdu (77. Mossoró), A. Castro – Gürler, Akbunar (63. Wilczek), Napoleoni (37. Biyogo Poko) – Jerome (77. Kadah).
    Náhradníci: Bakırbaş – Gassama, Nukan, Wallace, C. Borges, Mossoró, Biyogo Poko, Kadah, Wilczek, Tripić.

Trabzonspor A.S.: Çakır – João Pereira (C), M. da Costa, Campi, Novák – Guilherme, Parmak – Ömür (86. Asan), Ekuban (90+3. Türkmen), A. Nwakaeme (67. B. Ndiaye) – Sörloth (90+3. Erdogan).
    Náhradníci: Kardeşler – Asan, Dursun, Türkmen, Hosejní, Basaçikoglu, Erdogan, B. Ndiaye, Kilinc, Tunç.