Dynamo Drážďany – Hamburger 0:1 (kon.) | Sandhausen – Bielefeld 0:0 (kon.)
SV Sandhausen
0:0 (0:0)
DSC Arminia Bielefeld
cz Piatok 12.06.2020, 18:30 • Hardtwaldstadion, Sandhausen • 2. nemecká Bundesliga • 31. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (20:29:01)

Utkání se vzhledem k opatřením kvůli pandemii koronaviru odehrálo bez diváků.

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 21:10. Rohy: 9:0. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 16:9.

Je dobojováno. Nakonec jsme se ani ve druhém poločase nedočkali žádného gólu a hosté si tak musejí oslavy postupu nechat na další zápasy, dnes to vzhledem ke ztrátě dvou bodů rozhodně nebude. Domácí sehráli s prvním celkem tabulky velmi dobrou partii, ale na výhru to nakonec nebylo.

90+4

90+3
    Hosté mohli jít do vedení v samotném závěru, když už se trefili mezi tři tyče. Jenže radost jim pokazil pomezní sudí, jenž viděl ofsajdové postavení.

90+3
    Poslední nastavená minuta, u míče jsou hosté a ještě to zkoušejí před domácí brankou.

90+2
    Patrick Weihrauch postrčil balon na Floriana Hartherze, ten ale skrze obranu domácích nedokázal vystřelit přesně.

90
    Nastavovat se budou ještě tři minuty navíc.

90
    Kister hlavičkoval těsně před hostující brankou, ale jeho pokus šel jen nad břevno Ortegovy branky.

89
    A další odkop od Ortegovy branky. Pomalu se čas naplňuje a uvidíme, kolik minut bude ještě v tomto střetnutí nastaveno.

88
    Ortega po další nepřesné střele Sandhausenu dostal míč pod kontrolu a záhy ho okamžitě poslal na kopačky spoluhráčů.

86
    Zápas jde pomalu, ale jistě do finiše. Hosté se nyní pokusili o další střelu, která by mohla znamenat vedoucí branku. Jenže se tak nestalo a domácí pak otáčejí hru.

84
    Kevin Behrens zahrál autové vhazování, ale poté se domácí celek nedostal do zakončení před Stefanem Ortegou. Ten pak dostal balon na opačný konec hřiště.

82
    Hosté se nyní dostali do šance a nebyla vůbec špatná. Kdyby se trefili přesně, tak by už pomalu mohli slavit postup do Bundesligy. Ovšem Fraisl byl proti.

80
    Jdeme do poslední desetiminutovky zápasu, stále ještě nepadla žádná branky. Hosté nyní zahrají rohový kop.

79
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Joakim Nilsson, přichází Stephan Salger.

79
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Marcel Hartel, přichází Sven Schipplock.