Granada – Getafe 2:1 (kon.) | Valencia – Levante 1:1 (kon.)
Granada CF
2:1 (0:1)
Getafe CF
Piatok 12.06.2020, 19:30 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Španielska LaLiga • 28. kolo

V druhom polčase napokon padli dva góly, o oba sa postaral domáci celok a tak po skvelom obrate získava potrebné tri body do tabuľky a to po góloch Fernándeza a vlastnom góle Dakonama.

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte pekný zvyšok neskorého večera! (21:30:34)

90+6

90+4
    Čas na vyrovnanie sa už hosťom veľmi rýchlo kráti. Granada to má cele pod kontrolou a vyzerá to, že po obrate si pripíše tri body do tabuľky.

90+3
    Žltú kartu dostáva Damián Suárez (Getafe CF).

90+2
    Je tu teda ešte nejaký ten čas pre hosťujúci celok, ktorý už musí sústrediť všetky svoje sily do útoku a viacej riskovať, nemá už čo stratiť.

90+1
    Až 6 minút sa nadstavuje v druhom polčase!

90
    Žltú kartu dostáva Hugo Duro (Getafe CF).

89
    Riadny hrací čas prvého polčasu sa čoskoro naplní. Dá sa však samozrejme očakávať aj vyššia porcia nadstavených minút.

88
    Bol tu len nevydarený útok zo strany Getafe. Brankár domácich si s rozohrávkou lopty od svojej brány dáva poriadne na čas.

86
    Striedania na oboch stranách teraz hru trocha rozkúskovali, ale už sa pokračuje ďalej. Hosťom sa čas veľmi rýchlo kráti, stále prehrávajú o jeden gól.

85
    Striedanie v tíme Granada CF: z ihriska odchádza Darwin Machís, prichádza Jesús Vallejo.

85
    Striedanie v tíme Getafe CF: z ihriska odchádza David Timor, prichádza Hugo Duro.

84
    Striedanie v tíme Getafe CF: z ihriska odchádza Allan Nyom, prichádza Amath Ndiaye.

83
    Getafe je pri lopte, ale len veľmi ťažko sa dostáva na útočnú polovicu. Hostia budú musieť začať pomaly aj riskovať, čo domácim bude otvárať priestor v zadných radoch súpera.

82
    Tréner hostí ešte môže striedať, takže pomôcť by mohol prípadne správny žolík z lavičky.

81
    Razom sa to teda celé otočilo a Getafe bude musieť pridať na aktivite, ak chce odísť domov aspoň s jedným bodom. Hosťom sa tá druhopolčasová pasivita teda nevyplatila.

80
    Necelých 10 minút ostáva do konca tohto stretnutia na Estadio Nuevo Los Cármenes. Granada sa pred malou chvíľou dostala do tesného vedenia o jeden gól, vzínde z tohto zápasu ako víťaz?

79
    Granada dala gól!
    Granade sa podaril obrat skóre! Domáci sú teda vo veľkej eufórii, v krátkej dobe dávajú aj svoj druhý gól v tomto zápase a razom sú blízko k zisku troch bodov, CARLOS FERNÁNDEZ sa dostal k lopte, jeho prvý pokus Silva vyrazil pred seba, ale dorážka už bola úspešná – 2:1!