Isloch Minsk – Belshina 2:1 (kon.) | Vitebsk – Soligorsk 0:0 (kon.) | Smoleviči – Borisov 3:5 (kon.)
Dinamo Brest – Minsk 2:1 (kon.)
Dinamo Brest
2:1 (1:1)
Dinamo Minsk
cz Nedeľa 10.05.2020, 19:00 • Brest • Bieloruská Vysšaja Liga

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (21:12:15)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 5:0. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 1:2.

Je dobojováno! Souboj Brestu s Minskem nabídl velmi zajímavou podívanou, se kterou jsou ve finále spokojenější fanoušci domácího celku. Ten se díky vlastenci Bručiće dostal rychle do vedení, o které ve čtyřiadvacáté minutě přišel gólem Danila. V šesté minutě druhé půle potrestal chybu brankáře Ruděnoka Laptev a rozhodl o výhře Brestu, jenž se v našlapané tabulce vyšvihl na šesté místo. Minsk se za nepříznivého stavu zmohl jen na pár závarů a po osmi kolech bude až třináctý.

90+6

90+6
    Nepřipravený nákop z velké vzdálenosti neprošel přes Vituse. Další šanci si už Dinamo Minsk vypracovat nestihne!

90+5
    Teď už to vypadá s domácím týmem více než nadějně. Po těsném ofsajdu nebude Ignatović vůbec spěchat s uvedením míče do hry.

90+4
    Hráči obou týmů už jsou na pokraji svých sil. Olechnovič se postaral o další standardní situaci, po které se však balón odrazil do rukavic Sergeje Ignatoviče.

90+3
    Pavlovec natáhl nohu před Bachara a poslal míč na roh. Hlavičkáři Minsku se ale neprosadili a následoval rychlý brejk čtyř domácích hráčů, při kterém Juzepčuk minul ze svého pohledu pravou tyč.

90+2
    Karlo Bručić si podle sudích pomohl faulem, takže Ignatovič bude v poklidu kopat z okraje vlastního pokutového území.

90+1
    Hosté stále mají naději. K nelibosti fanoušků se nastavuje dalších pět minut.

90
    Po desátém faulu Brestu se konala standardka z pravého kraje hřiště. Míč se posléze do ohně ještě jednou vrátil, ale na zakončení nikdo prostor nedostal.

89
    Minsk se snadno ubránil a rychle vyrazil do protiakce, na jejímž konci byl včasný zásah Gabiho. Před autem se domácí mohou vrátit.

88
    Bručić se postavil do cesty Sadovskému, jenž se po kontaktu ochotně skácel k zemi. Je z toho standardní situace pro domácí mužstvo.

87
    Střídání v týmu Dinamo Brest: ze hřiště odchází Arťom Milevskij, přichází Maxim Vitus.

85
    Milevskij se zničehonic ocitl v situaci jeden proti dvěma. Vestoje si počkal na Sadovského, jenž přiběhl z druhé vlny, ale ve finále z levé strany netrefil prostor mezi tyčemi.

84
    Savickij předvedl povedenou průnikovou akci, které chyběla k dokonalosti jen nebezpečnější střela. Obránci Minsku ji včas zablokovali.

83
    Nojokovi neprošel ostrý zákrok ve středu hřiště na Klimoviće. Byl za něj odměněn další žlutou kartou.
    82. Dominik Dinga (MNK)

82
    Hodně aktivní Olechnovič svou hlavou prodloužil míč na Dingu, jenž se na malém prostoru dobře zorientoval, ovšem velmi slabou střelu poslal jen do náruče Ignatoviče.