Isloch Minsk – Belshina 2:1 (kon.) | Vitebsk – Soligorsk 0:0 (kon.) | Smoleviči – Borisov 3:5 (kon.)
Dinamo Brest – Minsk 2:1 (kon.)
FC Isloch Minsk
2:1 (1:0)
Belshina Bobruisk
cz Nedeľa 10.05.2020, 13:00Bieloruská Vysšaja Liga

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (14:53:54)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 6:5. Rohy: 3:12.

Je konec! Isloč Minsk potvrdil roli favorita a poráží Belšinu Babrujsk 2:1. Domácí celek se do vedení dostal deset minut před přestávkou, kdy si vlastní branku vsítil Turanok! Belšina poté vstoupila aktivněji do druhého poločasu, ale udeřil naopak domácí celek. Po rychlém protiútoku dostal míč do sítě Yansane! V závěru utkání se hosté sice dočkali snížení, když si vlastní branku vsítil Papuš, ale závěrečné minuty už si Isloč pohlídal.

90+2

90+2
    Domácí Isloč se drží na polovině svého soupeře a snaží se dohrát závěrečné minuty s míčem na kopačkách.

90+1
    Nastavují se dvě minuty!

90
    Yansane se vrátil na vlastní polovinu, kde uspěl v hlavičkovém souboji se soupeřem a pomohl vybojovat míč pro domácí celek. Uvidíme, kolik hlavní rozhodčí nastaví.

89
    Domácí brankář Karpovič si dal pozor na centr z pravé strany hrací plochy a ukryl míč do svých rukavic. S rozehrávkou ale rozhodně spěchat nebude.

88
    Hostující Belšina už vrhá všechny síly do útoku a v závěru se snaží vyrovnat proti velice silnému soupeři. Domácí celek brání v devíti lidech.
    86. Oleksandr PAPUŠ - 2:1

86
    Belšina Babrujsk právě vstřelila branku!
    Belšina nakonec dokázala zdramatizovat závěr dnešního souboje! Centrovaný míč z pravé strany se snesl na malé vápno a domácí OLEKSANDR PAPUŠ si míč nešťastně srazil do sítě!

85
    Koncevoj si dal pozor na zpracování, skvěle si pokryl míč tělem a dočkal se hvizdu rozhodčího. Domácí celek bude rozehrávat a může pokračovat v kombinaci.

84
    Střídání v týmu FC Isloč Minsk: ze hřiště odchází Cvejba, přichází Byčenok.

83
    Isloč Minsk zahrával další rohový kop. Centrovaný míč se stáčel přímo do branky, ale rozhodčí viděl v pokutovém území útočný faul domácího hráče.

82
    Glebko zastavil rodící se akci domácího celku ostrým skluzem a dostává žlutou kartu.

81
    Glebko nakopl míč z poloviny hrací plochy až na hranici velkého vápna, nicméně urostlí stopeři domácího mužstva bez problémů odhlavičkovali míč do bezpečí.

80
    Do konce utkání zbývá posledních deset minut. Domácí fotbalisté hrají s míčem na kopačkách a nedávají fotbalistům Belšiny moc prostoru k útočení.

79
    Střídání v týmu FC Isloč Minsk: ze hřiště odchází Januš, přichází Cholodinskij.

78
    Stephen podpořil ofenzivu domácího celku dlouhým sprintem do pokutového území, kam dostal přihrávku na levačku, ale přízemní střelou minul branku.