Lecce – AC Miláno 1:4 (kon.) | Bergamo – Lazio 0:0 (odl.) | Fiorentina – Brescia 0:0 (odl.)
AC Miláno – AS Rím 0:0 (odl.) | Brescia – CFC Janov 0:0 (odl.) | Cagliari – Turín 0:0 (odl.)
Juventus – Lecce 4:0 (kon.) | Lazio – Fiorentina 0:0 (odl.) | Neapol – Spal 0:0 (odl.)
Parma – Inter 0:0 (odl.) | Sampdoria – Bologna 0:0 (odl.) | Sassuolo – Hellas Verona 0:0 (odl.)
Udinese – Bergamo 0:0 (odl.) | Inter – Sassuolo 0:0 (odl.) | AS Rím – Sampdoria 0:0 (odl.)
Juventus Turín
4:0 (0:0)
US Lecce
cz Nedeľa 15.03.2020, 15:00 • Venue Allianz Stadium, Turín • Talianska Seria A • 28. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:37:28)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 12:2. Střely mimo: 11:5. Rohy: 12:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:7.

Rozhodčí nenastavil ani vteřinu a ukončil tento zápas po vypršení devadesáti minut. V souboji dvou týmů z opačných konců tabulky sice v první půli gól nepadl, ale v té druhé již domácí Juventus ukázal svou sílu a čtyřmi góly sestřelil Lecce. Hosté byli již ve druhé půli naprosto neškodní, k čemuž přispěl i fakt, že od 31. minuty hráli pouze o deseti.
    Domácí si tak v klidu zastříleli a dokráčeli k „povinným“ třem bodům.

90

88
    Ten zakončili domácí střelou z hranice vápna, jmenovitě Gonzalo Higuaín, který tentokrát nepřekonal gólmana Gabriela.

87
    Útočným faulem končí akce Lecce, které se tak musí bleskově vracet zpět, protože domácí jdou do rychlého brejku.
    85. Matthijs de Ligt - 4:0

85
    Juventus právě vstřelil branku!
    Ano, po rohovém kopu po rohovém kopu šel centr z pravé strany před malé vápno, kam si seběhl MATTHIJS DE LIGT a ten poslal míč hlavou do branky. Dobrou práci rozhodně neodvedl obránce Luca Rossettini.

85
    Rohový kop pro Juventus, domácí rozehrají z pravé strany, přidají další gól?
    83. Gonzalo HIGUAÍN - 3:0

83
    Spolupráce dvou útočných hvězd přináší třetí gól Juventusu! Cristiano Ronaldo nasprintoval s míčem na střed, na hranici vápna a v běhu, patičkou, poslal míč za sebe. Tam si již nabíhal GONZALO HIGUAÍN, který si přiklepl pravačkou míč na levačku a poslal míč nechytatelně pod břevno.

82
    Znovu hosté pouze odkopávají míč a tím ho darují soupeři.

80
    Cristiano Ronaldo (Juventus) se zlobí na sudího poté, co neodpískal faul bránícímu Rispolimu, který, dle názoru slavné CR7, fauloval před vlastním malým vápnem. Další penalta se ale nepíská.

79
    Gonzalo Higuaín (Juventus) se uvedl dělovkou ze střední vzdálenosti, která končí necelý metr vedle branky Lecce.

78
    Střídání v týmu US Lecce: ze hřiště odchází Brayan Vera, přichází Marco Calderoni.

77
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Federico Bernardeschi, přichází Simone Muratore.

77
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Paulo Dybala, přichází Gonzalo Higuaín.

76
    Gólman Lecce znovu v akci, tentokrát musí rychle odkopnout míč od své branky, což se mu povedlo.

Martin Dvořák

Góly: 53. Dybala (Ronaldo), 62. Ronaldo (pen.), 83. Higuaín (Ronaldo), 85. de Ligt (Costa)

Karty:   38. Bentancur (JUV)   31. Lucioni (LCC)

Juventus Turín: Szczęsny – J. Cuadrado, de Ligt, Bonucci, Matuidi – Bentancur (68. Ramsey), Pjanić, Rabiot (52. Costa) – Bernardeschi (77. Muratore), Dybala (77. Higuaín), Ronaldo.
    Náhradníci: Pinsoglio, Buffon – Ramsey, Costa, Rugani, Higuaín, Wesley, Muratore, Olivieri.

US Lecce: Gabriel – Donati, Lucioni, Paz, Vera (78. Calderoni), Rispoli – Tachtsidis, Petriccione (46. Rossettini), Šachov – Mancosu (72. Barák), Falco (63. Babacar).
    Náhradníci: Chironi, Vigorito – Barák, Rimoli, Monterisi, Maselli, Rossettini, Saponara, Meccariello, Calderoni, Colella, Radicchio, Babacar.

Rozhodca: Piccinini – Bindoni, Giovane