Lecce – AC Miláno 1:4 (kon.) | Bergamo – Lazio 0:0 (odl.) | Fiorentina – Brescia 0:0 (odl.)
AC Miláno – AS Rím 0:0 (odl.) | Brescia – CFC Janov 0:0 (odl.) | Cagliari – Turín 0:0 (odl.)
Juventus – Lecce 4:0 (kon.) | Lazio – Fiorentina 0:0 (odl.) | Neapol – Spal 0:0 (odl.)
Parma – Inter 0:0 (odl.) | Sampdoria – Bologna 0:0 (odl.) | Sassuolo – Hellas Verona 0:0 (odl.)
Udinese – Bergamo 0:0 (odl.) | Inter – Sassuolo 0:0 (odl.) | AS Rím – Sampdoria 0:0 (odl.)
odložené
ACF Fiorentina
0:0 (-:-)
Brescia Calcio
cz Nedeľa 15.03.2020, 15:00Talianska Seria A • 27. kolo
Videoprenos

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji příjemný zbytek večera. (21:33:48)

Fauly: 20:21

Zápas je u konce, Fiorentina doma jen remizovala s poslední Brescií 1:1. Obě branky padly už v prvním poločase, když nejprve už v 17. minutě proměnil pokutový kop Alfredo Donnarumma a o dvanáct minut později vyrovnával hlavou po rohovém kopu kapitán Fiorentiny Germán Pezzella. Ve druhém poločase měla Fiorentina znatelnou převahu, několik velkých šancí a hned dva neuznané góly. Rozhodující branku však vstřelit nedokázala a ještě musela v poslední minutě nastavení děkovat brankáři Dragowskému, který vyrazil gólovou hlavičku Desseny.

90+6
    90+6. Dessenova obrovská šance hlavou.

90+6
    Rohový kop Fiorentina ubránila a pak ještě musel po dalším centru Brescie do vápna předvést vynikající zákrok proti hlavičce Desseny Bartłomiej Drągowski.

90+6
    Ještě to dokonce bude jeden rohový kop pro hostující družstvo.

90+5
    Brescii nyní přijde vhod, že se Fiorentina dopustila porušení pravidla o ofsajdu.

90+4
    Tlak Fiorentiny pokračuje i v pokročilých minutách nastaveného času, hosté se stále ze všech sil brání.

90+2
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Patrick Cutrone.
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Federico Chiesa, přichází Riccardo Sottil.

90+2
    Možná poslední šanci na rozhodnutí duelu měl na kopačce Gaetano Castrovilli. Snažil se technicky obstřelit obránce před sebou, ale znovu mu byla branka malá.

90+1
    Nastavuje se dlouhých pět minut kvůli častým přerušením.

90
    Rychlý brejk Brescie Fiorentina zpomalila, tak se rozhodl z velké vzdálenosti zkusit štěstí Bruno Martella. Jeho rána však přesná nebyla.

89
    Znovu se odehrávaly velké věci před brankou Brescie, ale nakonec z toho nebylo ani zakončení a branku. Dušan Vlahović ani Federico Chiesa nedokázali přesně vystřelit.

88
    Žluté kartě v závěru duelu neunikl za faul na Tonaliho ani domácí Federico Chiesa a příští zápas si kvůli tomu nezahraje.