Ankaragücü – Rizespor 2:1 (kon.) | Kasımpaşa – Göztepe 2:0 (kon.)
cz Piatok 13.03.2020, 18:00Turecká Superliga • 26. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (19:59:42)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 15:13.

Je konec. Kasımpaşa si připisuje nesmírně cenné tři body, které ji posunuly až na 13. místo. O výhře domácích rozhodl ve druhé minutě Bengali-Fodé Koita, a ten samý hráč přidal i druhou a poslední branku zápasu v 93. minutě. Hosté byli sice aktivnější a snažili se ve druhé půli vyrovnat, ale to se jim nepovedlo.

90+5

90+5
    Jen nepřesný centr od praporku do vápna a za chvilku zápas skončí.

90+4
    Roh pro hosty.
    90+3. Bengali-Fodé KOITA - 2:0

90+3
    Kasımpaşa právě vstřelila branku!
    Hotovo. Po rychlém brejku centroval z levé strany do vápna Usáma Haddadí, jeho centr našel na středu BENGALI-FODÉHO KOITU, který hlavou poslal míč do sítě.

90+3
    Hostující nepřesnost a domácí míří dopředu.

90+2
    Hosté už jen nakopávají míče dopředu, uvidíme, zda jim to bude stačit na vyrovnání.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minuty.

90
    Střídání v týmu Kasımpaşa SK: ze hřiště odchází Tarkan Serbest, přichází Jorge Fernandes.

90
    Za obranu dostal nahrávku domácí Yusuf Erdoğan, ale rozhodčí mu odpískal ofsajd.