Ankaragücü – Rizespor 2:1 (kon.) | Kasımpaşa – Göztepe 2:0 (kon.)
MKE Ankaragücü
2:1 (2:1)
Çaykur Rizespor
cz Piatok 13.03.2020, 18:00 • Eryaman Stadium, Ankara • Turecká Superliga • 26. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:00:48)

Držení míče: 27 % : 73 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 6:5. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:17.

Je konec. MKE Ankaragücü zvítězil Çaykurem Rizespor 2:1. Vše se odehrálo v prvním poločase. Do utkání vstoupili domácí velice dobře a už v 17. minutě šli do vedení, když si vstřelil vlastní branku Albayrak. Ve 22. minutě to bylo už 2:0 pro domácí celek, jelikož se trefil Rodrigues. Následně se ale Rizespor dostal do utkání a ve 45+1. minutě dokázal snížit Garmaš. Druhá polovina utkání nabídla šance, ale nakonec jsme se dočkali jen červené karty v 90+4. minutě, kterou uviděl Morozjuk.

90+6

90+5
    Ankaragücü se opět dostala dopředu a nakonec získala rohový kop z pravé strany.
    90+4. Červená karta Morozjuka po 2. žluté.

90+4
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Mykola Morozjuk (Çaykur Rizespor), který přerušil brejk po levé straně.

90+3
    Stelios Kitsiou se dopustil faulu na soupeře a Rizespor se tak bude snažit rychle dostat dopředu.

90+2
    Gerson Rodrigues se opět dostal do zakončení, ale jeho rána skončila vedle levé tyče!

90+1
    Mykola Morozjuk tvrdým skluzem sundal soupeře a i on uviděl od sudího žlutou kartu.

90
    Znovu se Ankaragücü snažila něco vymyslet, ale hostující obránce skvěle zabojoval a získal balón.

88
    Domácí sice dokázali vstřelit gól, ale ten nakonec neplatí, protože sudí odpískal útočný faul!

87
    Střídání v týmu MKE Ankaragücü: ze hřiště odchází Dever Orgill, přichází İlhan Parlak.

85
    Opět se do míče opřel Gerson Rodrigues, ale jeho rána zpoza vápna letěla vedle levé tyče.

84
    Málem to mohlo být už 3:1 pro domácí celek, ale Gerson Rodrigues z velké blízky nedokázal zakončit z voleje.

83
    Střídání v týmu Çaykur Rizespor: ze hřiště odchází Denis Garmaš, přichází Yan Sasse.

82
    Ankaragücü sice získalo rohový kop z pravé strany, ale následná hlavička Pazdana šla nad bránu.

80
    Gerson Rodrigues sice dostal míč na levou stranu, ale tam o balón opět přišel a hosté jdou znovu směrem dopředu.