Hellas Verona – Neapol 0:0 (odl.) | Bologna – Juventus 0:0 (odl.)
cz Piatok 13.03.2020, 18:30Talianska Seria A • 27. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (21:33:58)

Vzhledem k opatřením kvůli koronaviru se utkání odehrálo bez diváků.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 4:2. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:7.

Je dobojováno. Hosté ve druhém poločase přidali další branku až v devadesáté minutě a definitivně tak soupeře srazili. Zblízka se prosadil Hirving Lozano a pojistil tak hostům tři body. Domácí celek nezískal ani jeden a na domácím hřišti nevsítil ani gól.

90+7

90+6
    Federico Dimarco ještě zahrál další rohový kop pro Veronu, z něhož ale domácí celek nevytěžil vůbec nic. Po odkopu od Ospinovy branky už hlavní rozhodčí zřejmě zápas ukončí.

90+5
    Hosté se už nikam neženou a snaží se svůj hodně slibný výsledek bránit. Domácí naopak nemohou najít recept, jak překonat hostujícího brankáře Davida Ospinu.

90+4
    Maraš Kumbulla se ostřel obul do soupeře a nedostává žlutou kartu, sudí mu však nyní důrazně domluvil.

90+2
    Pěkné zakončení Hirvinga Lozana, který střílel po zemi a míč poslal jen těsně vedle tyče.

90
    Nastavovat se bude ještě šest minut navíc.
    90. Hirving LOZANO - 0:2

90
    Neapol právě vstřelila branku!
    A z této standardní situace hosté navyšují své vedení a takřka pohřbili naději pro domácí tým. HIRVING LOZANO ve velmi těsné blízkosti branky Verony usměrnil míč do odkryté části – 0:2. Asistence: Faouzi Ghoulam.

89
    Neapolští fotbalisté zahráli autové vhazování a poté se dostali před domácí branku, Insigneho střela, která byla z kategorie těch nečekaných, skončila za zadní čarou. Rohový kop pro Neapol.

88
    Eddy Anthony Salcedo Mora si po centru od rohového praporku naskočil na hlavičku, ovšem míč pak poslal jen nad břevno Ospinovy branky.

87
    Domácí vybojovali rohový kop.

86
    Další nepřesné počínání domácích zmařilo další akci, která nevypadala vůbec špatně. Teď už mají balon zase hosté a ti vyrážejí rychle na opačnou stranu.