Lyon – Štrasburg 1:1 (kon.) | Brest – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Remeš – Rennes 1:0 (kon.)
Lille – Marseille 1:2 (kon.)
Stade Brestois 29
3:2 (3:0)
AS Saint-Étienne
cz Nedeľa 16.02.2020, 17:00Ligue 1 Uber Eats • 25. kolo

82
    Bývalý hráč Crystal Palace Cabaye dojel na útočné polovině protihráče a dostává upozornění v podobě žluté karty.

54
    Brankář Larsonneur a skórující Bouanga za celou etudu dostali žlutou kartu a do zbytku zápasu už si žádné postrkování dovolit nesmí.

51
    Chardonnet zahrál rukou ve vápně a bude se kopat penalta!

2
    Macon okamžitě při napadání zajel do protihráče a dostává hned ze začátku zápasu důrazné varování, že takhle by to nešlo.

Filip Chaloupecký

Góly: 21. Lasne (Grandsir), 38. Charbonnier (Perraud), 43. Cardona (Charbonnier) – 53. Bouanga (pen.), 70. Diony (Cabaye)

Karty:   51. Chardonnet (BST), 54. Larsonneur (BST) – 2. Macon (SET), 54. Bouanga (SET), 82. Cabaye (SET)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:7. Rohy: 0:5. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 10:10.
    Stade Brestois 29: Larsonneur – Belaud (C), Chardonnet, Duverne, Perraud – Lasne, Belkebla, Battocchio, Cardona (85. Magnetti), Grandsir (75. Court) – Charbonnier.
    Náhradníci: Léon – Ludovic Baal, Bain, Magnetti, Faussurier, Court, A. Mendy.

AS Saint-Étienne: Ruffier (C) – Fofana, Saliba, Kolodziejczak, Macon (46. Honorat) – Boudebouz (80. Benkhedim), M'Vila, Cabaye, M. Camara, Bouanga – Abi (46. Diony).
    Náhradníci: Moulin – Debuchy, Perrin, Gabriel Silva, Benkhedim, Diony, Honorat.

Rozhodca: Wattellier