Udinese – Hellas Verona 0:0 (kon.) | Juventus – Brescia 2:0 (kon.) | Sampdoria – Fiorentina 1:5 (kon.)
Sassuolo – Parma 0:1 (kon.) | Cagliari – Neapol 0:1 (kon.) | Lazio – Inter 2:1 (kon.)
Sampdoria Janov
1:5 (0:3)
ACF Fiorentina
cz Nedeľa 16.02.2020, 15:00 • Stadio Luigi Ferraris, Janov • Talianska Seria A • 24. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:02:44)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 8:9. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 12:13.

Je konec. Fiorentina nadělila Sampdorii velký debakl v podobě 5:1 a udělala tak velký krok k záchraně.
    Už v 8. minutě si vstřelil nešťastný vlastní gól Thorsby. V 18. minutě šli hosté do dvoubrankového vedení po proměněné penaltě Vlahoviče. Ve 39. minutě uviděl druhou žlutou kartu Murru a hosté navíc získali další penaltu, kterou tentokrát proměnil Chiesa. Ve 45. minutě se ale počet hráčů na hrací ploše vyrovnal, když druhou žlutou uviděl také Badelj.
    Druhý poločas se hrál v podobném duchu a v 57. minutě zvýšil vedení Vlahović. V 78. minutě se o bůra postaral Chiesa. Na samém konci zápasu alespoň korigoval výsledek na 1:5 Gabbiadini.

90
    90. Manolo GABBIADINI - 1:5

90
    Sampdoria právě vstřelila branku!
    Tak přece jenom se domácí dočkali branky! Po centru Colleyho z levé strany se uvnitř vápna dostal do zakončení hlavou MANOLO GABBIADINI a jeho pokus letěl nechytatelně k pravé tyči. Asistence: Colley.

90
    Protiútok Fiorentiny sice byl zakončen střelou, ale ta skončila rovněž vedle branky soupeře.

89
    Fabio Quagliarella se dopustil nedovoleného zákroku a další útok domácích tak skončil bez gólu.

88
    Vlahović šel uprostřed hrací plochy k zemi po faulu soupeře.

87
    Sampdoria nyní sice získala rohový kop z levé strany, ale ani nyní z toho nebylo nic vážnějšího.

86
    Depaoli je dalším potrestaným hráčem žlutou kartou a že jich dnes sudí rozdal hodně.

84
    Posléze se ale k míči dostal Omar Colley, jenž dostal rychlost na levé straně, ale po jeho přihrávce před hranici vápna přišla zblokována střela.

83
    Hosté drží míč na svých kopačkách a stále se snaží něco vymyslet směrem dopředu.

81
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Federico Chiesa, přichází Rachid Ghezzal.

80
    Po centru z pravé strany do vápna se domácí sice dostali do zakončení hlavou, ale to skončilo jen v moci gólmana Dragowského.
    78. Federico CHIESA - 0:5

78
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    Tak tohle už je debakl, neboť hosté nadělují soupeři bůra a vedou tak 5:0! FEDERICO CHIESA se dostal k míči na hranici vápna a jeho fantastická střela skončila v levé šibenici. Asistence: Lirola.

77
    Zblokována přihrávka hostujícího hráče skončil v zámezí a následuje tak aut pro Fiorentinu.

76
    Fiorentina bezpečně drží balón na svých kopačkách a přihrává si jej ze strany na stranu.

Michal Raška

Góly: 90. Gabbiadini (Colley) – 8. Thorsby (vla.), 18. Vlahović (pen.), 40. Chiesa (pen.), 57. Vlahović, 78. Chiesa (Lirola)

Karty:   19. Murru (SMD), 22. G. Ramírez (SMD), 53. Colley (SMD), 86. Depaoli (SMD) – 19. Vlahović (FIO), 36. Badelj (FIO), 45+1. Duncan (FIO)   39. Murru (SMD) – 45. Badelj (FIO)

Sampdoria Janov: Audero – Bereszyński, Tonelli, Colley, Murru – Thorsby (46. Jankto), Bertolacci (46. Vieira), G. Ramírez (67. Depaoli), Linetty – Gabbiadini, Quagliarella (C).
    Náhradníci: Seculin – Augello, É. Barreto, Bonazzoli, Depaoli, Chabot, Jankto, La Gumina, Léris, Vieira, Maroni, Jošida.

ACF Fiorentina: Drągowski – Milenković, Pezzella (C), M. Cáceres – Lirola, Duncan (71. Benassi), Badelj, Castrovilli (67. Pulgar), Dalbert – Chiesa (81. R. Ghezzal), Vlahović.
    Náhradníci: Terracciano – Benassi, Agudelo, Ceccherini, Cutrone, Igor, Dalle Mura, R. Ghezzal, Pulgar, Sottil, Terzić, Venuti.

Rozhodca: Massimiliano Irrati – Rodolfo Di Vuolo, Antonino Santoro