FK Krasnodar – Bazilej 1:0 (kon.) | Trabzonspor – Getafe 0:1 (kon.) | Astana – Manchester United 2:1 (kon.)
Ferencvároš – Espanyol 2:2 (kon.) | Feyenoord – Rangers 2:2 (kon.) | Saint-Étienne – Gent 0:0 (kon.)
YB Bern – Porto 1:2 (kon.) | Wolfsberger – Mönchengladbach 0:1 (kon.) | Alkmaar – Partizan 2:2 (kon.)
Başakşehir – AS Rím 0:3 (kon.) | Besiktas – Slovan Bratislava sk 2:1 (kon.) | Braga – Wolverhampton 3:3 (kon.)
CSKA Moskva – Razgrad 1:1 (kon.) | Guimarães – Liége 1:1 (kon.) | Lazio – Kluž 1:0 (kon.)
Lugano – Kodaň 0:1 (kon.) | Malmö – D.Kyjev 4:3 (kon.) | Rosenborg – Linz 1:2 (kon.)
Sevilla – Karabach 2:0 (kon.) | Lisabon – Eindhoven 4:0 (kon.) | Arsenal – Frankfurt 1:2 (kon.)
Celtic – Rennes 3:1 (kon.) | Dudelange – APOEL 0:2 (kon.)
Malmö FF
4:3 (1:2)
FK Dynamo Kyjev
cz Štvrtok 28.11.2019, 21:00Európska liga • Skupina B

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera. (23:04:38)

Fauly: 16:15

Bláznivý zápas je u konce, Malmö nakonec doma vítězí nad Dynamem Kyjev 4:3. Po prvním poločase to vypadalo na vítězství Dynama, které vedlo 2:1 a hlavně hrálo mnohem lepší fotbal. Jenže domácí se postupně neuvěřitelně zvedli výsledkem byly góly Marcuse Rosenberga a Erdala Rakipa. Situace Dynama pak nevypadala dobře, navíc byl vyloučen v 66. minutě Serhij Sydorčuk. Ani to však Dynamu nezabránilo ve velkém tlaku, které si vytvořilo. Odměnou pak bylo vyrovnání, které zařídil v 77. minutě Benjamin Verbič. Jenže ani to nebyl poslední gól večera. Ten přišel až v šesté minutě nastaveného času, kdy rozhodl o vítězství Malmö 4:3 svým druhým gólem v utkání Marcus Rosenberg. Malmö se díky tomuto vítězství dostalo před Dynamo na druhé místo tabulky, má osm bodů. Dynamo má bodů šest a je v tabulce třetí. Vedoucí Kodaň má devět a poslední Lugano dva body.

90+9

90+7
    Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Behrang Safari, přichází Jonas Knudsen.
    90+6. Marcus ROSENBERG - 4:3

90+6
    Malmö právě vstřelilo branku!
    Domácím se víra až do konce vyplatila a jdou do vedení 4:3! Teď už asi hosté nestihnou zareagovat. Berget z pravé strany našel ideální přihrávkou MARCUS ROSENBERG, který dostal ve vápně dost prostoru a využil toho ke gólovému zakončení. Obrovská radost na tribunách v Malmö. Asistence: Jo Inge Berget.

90+5
    Dynamo se už teď pouze ze všech sil brání, na nic jiného mu už ani síly nezbývají.

90+4
    Ten se sice Malmö příliš nepovedl, ale domácí dál zůstávají u míče.

90+3
    Ještě je tu jedna šance pro švédský tým, jak se dostat do vedení. Rohový kop.

90+2
    Sören Rieks skončil po souboji s brankářem Dynama Buščanem na zemi, ale penalta se nepíská. Naopak je to faul domácího hráče na brankáře.

90+1
    Hosté šli do zajímavého kontru. Střídající Olexandr Karavajev dával míč pod sebe, ale ve vápně nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.

90+1
    Nastavovat se bude ještě dlouhých šest minut.

90
    Mykola Šaparenko přšlápl Nielsenovi kopačku a hned za to vidí žlutou kartu.

90
    Závěr zápasu zatím patří Malmö, které má územní převahu. Ale stále platí, že hosté se snaží hrozit z brejků.

89
    Střídání v týmu FC Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Vitalij Bujalskij, přichází Denis Garmaš.

88
    A další šance pro Malmö. Tentokrát ve velké šanci zklamal Guillermo Molins. Střela zhruba z penaltového puntíku mu nesedla a míč poslal mimo.

87
    A domácí si vytvořili velmi zajímavou šanci. Po centru z pravé strany střílel Jo Inge Berget, ale jeho pokus byl zablokovaný.

87
    Už se zase hraje a míč mají na kopačkách hráči v modrých dresech, tudíž fotbalisté švédského klubu.

Petr Sumbal

Góly: 2. Bengtsson, 48. Rosenberg (Traustason), 57. Rakip (Rieks), 90+6. Rosenberg (Berget) – 18. Mykolenko (Bujalskij), 39. Cygankov (Bujalskij), 77. Verbič (Cygankov)

Karty:   76. Bachirou (MLM) – 20. Šepeljev (DKY), 36. Sydorčuk (DKY), 90. Šaparenko (DKY)   65. Sydorčuk (DKY)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 4:5. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:15.
    Malmö FF: Dahlin – Larsson (79. Molins), L. Nielsen, Bengtsson, Safari (90+7. Knudsen) – Bachirou, Innocent (46. Rakip), Traustason, Rieks – Rosenberg (C), Berget.
    Náhradníci: Melichárek – Antonsson, Beijmo, Gall, Knudsen, Molins, Rakip.

FK Dynamo Kyjev: Buščan – Kędziora, Šabanov, Kádár, Mykolenko – Sydorčuk (C) – Bujalskij (89. Garmaš), Šepeljev (71. Šaparenko) – Cygankov, Besjedin, Verbič (82. O. Karavajev).
    Náhradníci: Bojko – De Pena, Garmaš, O. Karavajev, Rodrigues, Šaparenko, Sol.

Rozhodca: Královec – Nádvorník, Mokrusch