FK Krasnodar – Bazilej 1:0 (kon.) | Trabzonspor – Getafe 0:1 (kon.) | Astana – Manchester United 2:1 (kon.)
Ferencvároš – Espanyol 2:2 (kon.) | Feyenoord – Rangers 2:2 (kon.) | Saint-Étienne – Gent 0:0 (kon.)
YB Bern – Porto 1:2 (kon.) | Wolfsberger – Mönchengladbach 0:1 (kon.) | Alkmaar – Partizan 2:2 (kon.)
Başakşehir – AS Rím 0:3 (kon.) | Besiktas – Slovan Bratislava sk 2:1 (kon.) | Braga – Wolverhampton 3:3 (kon.)
CSKA Moskva – Razgrad 1:1 (kon.) | Guimarães – Liége 1:1 (kon.) | Lazio – Kluž 1:0 (kon.)
Lugano – Kodaň 0:1 (kon.) | Malmö – D.Kyjev 4:3 (kon.) | Rosenborg – Linz 1:2 (kon.)
Sevilla – Karabach 2:0 (kon.) | Lisabon – Eindhoven 4:0 (kon.) | Arsenal – Frankfurt 1:2 (kon.)
Celtic – Rennes 3:1 (kon.) | Dudelange – APOEL 0:2 (kon.)
Sporting Braga
3:3 (1:3)
Wolverhampton Wanderers
cz Štvrtok 28.11.2019, 18:55 • Estádio AXA, Braga (kapacita: 30.286 diváků) • Európska liga • Skupina K

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Přeji hezký zbytek večera. (20:53:25)

Fauly: 13:18

Zápas je u konce, Braga nakonec na domácím hřišti remizovala s Wolverhamptonem 3:3. V Braze se odehrál skutečně strhující zápas. Domácí poslal hned v úvodu do vedení André Horta, ale zbytek prvního poločasu už patřil hostům. Nejprve vyrovnal Raúl Jiménez a pak Wolves dostali do vedení Matt Doherty a Adama Traoré. Ve druhém poločase to vypadalo, že si hosté v pohodě pohlídají vedení, ale nestalo se. Braga byla neuvěřitelně produktivní a využila dvě šance, které si vypracovala. Nejprve se trefil Paulinho a o heroické vyrovnání se postaral v 79. minutě kapitán Fransérgio. Braga si udržela první místo ve skupině o bod před Wolverhamptonem a je jisté, že oba tyto kluby postupují do jarní vyřazovací části.

90+5

90+3
    Za hrdinu ještě mohl být Pedro Neto, na kterého směřoval zajímavý centr. K míči se ale dřív dostal domácí brankář Eduardo.

90+1
    Z velké dálky se rozhodl vypálit Romain Saïss. Jeho střela byla sice pořádně tvrdá, ale míč prolétl jen nad břevnem.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Wolverhampton se usadil na útočné polovině, ale zatím nenašel cestičku dovnitř pokutového území.

89
    Galeno se následně hnal do brejku, ale nedokázal před brankou najít přesným pasem Fransérgia.

89
    Ten ale vůbec nebezpečný pro branku Bragy nebyl, domácí se v pohodě ubránili.

88
    Hosté se pokusí vrátit se do vedení, mají k dispozici rohový kop z pravé strany.

87
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Pablo Renan.

86
    Galeno byl ale zahnán do úzkých a nakonec dokázal vybojovat jen autové vhazování.

85
    Braga se rychle dostala z obrany do útoku a znovu se pokusí definitivně otočit zápas.

83
    Po faulu ve středu pole dostává hostující obránce Leander Dendoncker zaslouženou žlutou kartu.

82
    Domácí samozřejmě stále můžou utkání zcela otočit. Nebude to ale nyní, Wolverhampton se standardní situaci ubránil.

81
    Braga svůj výkon ve druhém poločase postupně zvedala a ukázala, jak dokáže být produktivní.

80
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Diogo Jota, přichází Patrick Cutrone.
    79. FRANSÉRGIO - 3:3

Petr Sumbal

Góly: 6. A. Horta (R. Horta), 64. Paulinho (Galeno), 79. Fransérgio (Sequeira) – 14. Jiménez (J. Castro), 34. Doherty (Neves), 35. Traoré (Jiménez)

Karty:   37. Galeno (BRG) – 68. Jiménez (WOS), 83. Dendoncker (WOS)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 0:7. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:18.
    Sporting Braga: Eduardo – Esgaio, B. Viana, Fortuna dos Santos (58. W. Eduardo), Sequeira – A. Horta, Fransérgio (C), Palhinha, R. Horta (74. R. Fonte) – Paulinho (87. Renan), Galeno.
    Náhradníci: Matheus – W. Eduardo, Agbo, D. Viana, Renan, Novais, R. Fonte.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – Dendoncker, Coady, Saïss – Doherty, Neves, Moutinho, J. Castro – Diogo Jota (80. Cutrone), Traoré (75. Vinagre), Jiménez (69. Neto).
    Náhradníci: Ruddy – J. Vallejo, Neto, Cutrone, Vinagre, Kilman, Otasowie.

Rozhodca: Kulbakov – Žuk, Masljanko