Levante – Espanyol 2:2 (kon.) | Getafe – Sevilla 3:0 (kon.) | Real Madrid – Bilbao 3:0 (kon.)
Villarreal – Leganés 2:1 (kon.) | Real Betis – Valencia 1:2 (kon.)

Real Betis dal gól!
    Autorom gólu z pokutového kopu je GIOVANI LO CELSO.
    49. Gonçalo Guedes (VAL) - 0:2

49
    Valencia dala gól!
    GONCALO GUEDES sa trafil tesne pred prestávkou a aj krátko po nej. Znova napriahol spred šestnástky, tentoraz trafil presne k bližšej žrdi. Pau sa oprávnene hneval, že ho jeho spoluhráči nedostúpili.
    45. Gonçalo Guedes (VAL) - 0:1

45
    GONCALO GUEDES otvára skóre tesne pred koncom polčasu. Portugalčan si naviezol loptu pred šestnástku, tam sa vyhol Bartrovi a krížnou strelou po zemi trafil presne k žrdi. Pau López ostal bez šance.