FC Ural – Kazaň 2:1 (kon.) | S. Moskva – Jenisej 2:0 (kon.)
Spartak Moskva
2:0 (1:0)
FC Jenisej Krasnojarsk
cz Nedeľa 21.04.2019, 18:00 • Otkrytie Arena, Moskva • Ruská Premier Liga • 24. kolo

Toto je v tuto chvíli ode mě vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (20:02:19)

Je konec, v dnešním utkání vítězí domácí Spartak Moskva. Skóre otevřel v 45+1. minutě domácí Rasskazov po nahrávce Luize Adriana. V 84. minutě potvrdil vítězství domácích Gulijev, který také dostal nahrávku od Adriana a propálil dělovkou Nestěrenka. V prvním poločase jasně diktovali tempo utkání Zobnin a Adriano, což se v druhém poločase změnilo, protože domácí hráli více zataženě. Hosté byli v druhém poločase aktivnější než v tom prvním, ale na body jim to dnes nestačilo. Spartak příště hraje 25.4. na hřišti Arsenalu Tuly. Jenisej Krasnojarsk hraje příští utkání doma 25.4. s Orenburgem.

90+5

90+4
    Kombinaci domácích v blízkosti branky hostí končí ofsajdem.

90+2
    S rohovým kopem, který mířil do malého vápna si v klidu poradil Gigot.

90+2
    Rohový kop pro hosty.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

89
    Domácí tým nyní kontroluje hru kombinací u vlastní šestnáctky.

88
    Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Nikolaj Rasskazov, přichází Andrej Ješčenko.

86
    Nyní na zemi leží Rasskazov a hostující Zotov, protože se srazili na polovině hřiště.
    84. Ajaz GULIJEV - 2:0

84
    Spartak právě vstřelil branku!
    Luiz Adriano dostal míč na střed vápna. Poté nahrál doprava na AYAZE GULIJEVA, která bombou pod břevno rozhoduje o osudu dnešního utkání – 2:0.

83
    Rohový kop odklidila hostující obrana pouze k Džikijovi, který vystřelil z 30 metrů. jeho prudká střela skončila vysoko nad brankou.

82
    Rohový kop pro Spartak.

Dnešní utkání sleduje 26655 diváků.

81
    Domácí Melgarejo se dostal do vápna a chtěl vystřelit, jenomže si míč ukopl a ke střele se už nedostal.

80
    Domácí Adriano utekl soupeři po pravé straně a nacentroval do vápna. Jeho centr nikoho ze spoluhráčů nenašel.

78
    Aktuální statistika střel: 13:5

76
    Rohového kopu se zmocnil Gulijev, ale jeho centr nikoho v červeném ve vápně nenašel.

Ondřej Černý

Góly: 45+1. Rasskazov (L. Adriano), 84. Gulijev (L. Adriano)

Karty:   22. Gulijev (SPM), 37. Gigot (SPM) – 32. Dančenko (YEN)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 11:4. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:11.
    Spartak Moskva: Maximenko – Rasskazov (88. A. Ješčenko), Gigot, Džikija, Lucas – Gulijev, Zobnin, Fernando (74. Ignatov) – Melgarejo, L. Adriano, Melkadze (66. Tašajev).
    Náhradníci: Poplevčenkov, Těreškin – D. Kombarov, Mamin, Glušakov, A. Ješčenko, Hanni, Gaponov, Ignatov, Tašajev, Glušenkov, Lomovickij.

FC Jenisej Krasnojarsk: Jurij Nestěrenko – Jatčenko, Gadžibekov, Gricajenko, Kičin – Ogude, Sarr (46. Zotov) – Dančenko, Semakin (46. Torbinskij), Savičev – Sobolev (60. Sarkisov).
    Náhradníci: Jedapin, D. Jurčenko – Komolov, Torbinskij, Rožkov, Komkov, Chubulov, Zotov, Kosťukov, Sarkisov, Kutin.

Diváci: 26655