Crystal Palace – Chelsea 0:1 (kon.) | Burnley – West Ham 2:0 (kon.) | Southampton – Manchester City 1:3 (kon.)
Manchester United – Bournemouth 4:1 (kon.)
Southampton FC
1:3 (1:3)
Manchester City
Nedeľa 30.12.2018, 15:15 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 20. kolo
    45+3. Sergio Agüero (MAC) - 1:3

45+3
    Manchester City dal gól!
    SERGIO AGUERO dostal presný center a hlavou poslal loptu do brány domácich v poslednej minúte polčasu.
    44. James Ward-Prowse (SOT) - 1:2
    44. James Ward-Prowse (MAC) - 1:2

44
    Sterling sa dostal pred bránu a vystrelil. WARD-PROWSE poslal nešťastne loptu do vlastnej brány.
    36. Pierre-Emile Höjbjerg (SOT) - 1:1

36
    Southampton dal gól!
    HOJBJERG si po získaní lopty spravil priestor a poslal prudkú strelu do pravého horného rohu brány.
    9. David Silva (MAC) - 0:1

9
    Bernardo Silva nahrával z kraja ihriska DAVIDOVI SILVOVI pred bránu, ktorý ľahko zakončil. Brankár nemal žiadnu šancu pri tejto akcii.