Crystal Palace – Chelsea 0:1 (kon.) | Burnley – West Ham 2:0 (kon.) | Southampton – Manchester City 1:3 (kon.)
Manchester United – Bournemouth 4:1 (kon.)
Manchester United
4:1 (3:1)
AFC Bournemouth
Nedeľa 30.12.2018, 17:30 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 20. kolo

Po výmene trénera je Manchester United ako znovuzrodený. Najlepším hráčom bol jednoznačne Paul Pogba, ktorý hral rovnako dobre v útoku ale aj v obrane. Domáci zápas rozhodli už v prvom polčase. Bournemouth nemali odpoveď na dobrú hru Unitedu a v druhom polčase inkasovali ešte jeden gól. Nepomohla im ani červená karta pre Erica Baillyho. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný večer. (19:39:11)

90+4

90+3
    Bournemouth založil svoj protiútok ale cez nekompletnú obranu Unitedu sa im nepodarilo odstať.

90+2
    Jesse Lingard (Manchester United) si obhodil dvoch protihráčov a smeroval na bránu. K strele sa už nedostal a útok môže založiť Bournemouth.

90+1
    Paul Pogba (Manchester United) si spravil priestor a vystrelil. Jeho pokus zblokovali obrancovia hostí.

90
    Manchester United kombinuje na celej šírke ihriska a do útoku sa v posledných minútach nehrnú.

89
    Romelu Lukaku (Manchester United) sa pri nábehu za obrancov ocitol v ofsajdovom postavení.

87
    Hráči Unitedu zapojili do rozohrávky aj brankára Davida de Geu (Manchester United).

86
    Držanie lopty: 64%:36%

85
    Lys Mousset (Bournemouth) skúsil vystreliť, jeho pokus smeroval iba mimo bránu Davida de Geu (Manchester United).

84
    Paul Pogba (Manchester United) nebezpečne fauloval a rozhodca udeľuje loptu hosťom.

83
    Manchester United je pri lopte a v závere zápasu kontrolujú dianie.

82
    Andreas Pereira (Manchester United) nepresne nahrával do stredu ihriska a iba odovzdal loptu súperovi.

81
    Striedanie v tíme AFC Bournemouth: z ihriska odchádza Nathan Aké, prichádza Tyrone Mings.

80
    Striedanie v tíme Manchester United: z ihriska odchádza Anthony Martial, prichádza Phil Jones.
    79. Eric Bailly (MAN)

79
    Ryan Fraser (Bournemouth) je ošetrovaný po zákroku od Erica Baillyho (Manchester United).

78
    Červenú kartu dostáva Eric Bailly (Manchester United).

77
    Po malej prestávke Luke Shaw (Manchester United) môže pokračovať a rozhodca dáva pokyn na rozohrávku.