Detroit – Buffalo 2:3 (1:2 po s.n.) | NY Islanders – Carolina 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 4:2 (kon.)
Florida – Chicago 4:5 (po pr.) | Toronto – Philadelphia 6:0 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 4:8 (kon.)
Montreal – Boston 2:3 (kon.) | Colorado – Dallas 3:2 (kon.) | LA Kings – Vancouver 2:4 (kon.)
Vegas – San Jose 6:0 (kon.) | Arizona – Calgary 1:6 (kon.)
Montreal Canadiens
2:3 (0:2, 0:0, 2:1)
Boston Bruins
cz Nedeľa 25.11.2018, 01:20 • Bell Centre, Montreal • NHL

54:39
    A to je veliká komplikace pro Montreal! Jonathan Drouin sestřelil v útočném pásmu střelce první branky, Davida Backese a inkasuje dvě plus dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí. 311 sekund zbývá do konce zápasu, z toho 240 odehrají domácí v oslabení. Závěr zápasu bude ještě zajímavý.

48:07
    Montreal sahal po srovnání a několika šancemi nadělal Raskovi velké problémy. Místy až drtivý tlak Habs se snažil utnout David Pastrňák, jenž chtěl faulem přerušit hru. Faul se mu povedl, ale domácí si v ponechané výhodě vytvořili velké množství šancí. Povede nabídnutá početní výhoda ke srovnání?

39:37
    Krejčí si přidrželunikajícího Chaputa a ten tak vybojoval domácím opět vyrovnaný počet hráčů na obou stranách.

38:51
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jeff Petry – 2 min., hákování).

37:15
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Torey Krug – 2 min., vysoká hůl).

35:30
    Jeff Petry dle domnění rozhodčích fauloval svého protihráče. Dvě minuty pro domácího beka.

24:11
    Domi dohrál Pastrňáka po střele hostujícho střelce a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

19:28
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Noel Acciari – 2 min., vysoká hůl).

14:26
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jonathan Drouin – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brad Marchand – 2 min., hrubost).

09:16
    Alzner lehce vyprovokoval Marchanda a ten se po domácím hráči ohnal krosčekem. Hra se tedy vyrovnává a uvidíme hru 4 na 4.

08:26
    Shaw loktem fauloval postupujícího Pastrňáka a Boston si zahraje přesilovku.

Kryštof Severa

Góly a asistencie: 47. Drouin (Alzner, Mete), 51. Tatar (A. Shaw, Agostino) – 14. Backes, 15. DeBrusk (Krug, Krejčí), 58. J. Moore (Backes, Krejčí)

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Jo. Benn, Petry, Kulak, Schlemko, Alzner, Mete – Drouin, Domi, A. Shaw – Tatar, Danault, Gallagher – Hudon, Kotkaniemi, Lehkonen – Deslauriers, Chaput, Agostino.
    Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Krug, J. Moore, Grzelcyk, K. Miller, Lauzon, Clifton – Marchand, Forsbacka-Karlsson, Pastrňák – Heinen, Krejčí, DeBrusk – Nordström, Cave, Acciari – Wagner, Kuraly, Backes.

Rozhodca: Furlatt, McIsaac – Barton, Sericolo