Trenčín – Žilina | 0:2 (kon.) | | | Ružomberok – Dunajská Streda | 0:1 (kon.) | | | Podbrezová – Senica | 2:4 (kon.) |
Lok. Košice – Dubnica | 1:1 (kon.) | | | Šamorín – L. Mikuláš | 2:2 (kon.) | | | Poprad – B. Bystrica | 2:1 (kon.) |
Karviná – Sparta Praha | 1:3 (kon.) | | | Slovácko – Liberec | 0:1 (kon.) |
Cardiff – Brighton | 2:1 (kon.) | | | Huddersfield Town – West Ham | 1:1 (kon.) | | | Leicester – Burnley | 0:0 (kon.) |
Newcastle – Bournemouth | 2:1 (kon.) | | | Southampton – Watford | 1:1 (kon.) | | | Crystal Palace – Tottenham | 0:1 (kon.) |
Valladolid – Eibar | 0:0 (kon.) | | | Getafe – Valencia | 0:1 (kon.) | | | Atlético Madrid – Bilbao | 3:2 (kon.) |
Girona – Leganés | 0:0 (kon.) |
Brémy – Mönchengladbach | 1:3 (kon.) | | | Düsseldorf – Hertha | 4:1 (kon.) | | | Freiburg – Mainz | 1:3 (kon.) |
Hoffenheim – Augsburg | 2:1 (kon.) | | | Norimberk – Stuttgart | 0:2 (kon.) | | | Dortmund – Bayern | 3:2 (kon.) |
Turín – Parma | 1:2 (kon.) | | | Spal – Cagliari | 2:2 (kon.) | | | CFC Janov – Neapol | 1:2 (kon.) |
Charleroi – Brugge | 2:1 (kon.) | | | Eupen – Sint-Truiden | 1:4 (kon.) | | | Waregem – Lokeren | 2:0 (kon.) |
Cercle Brugge – Waasland-Beveren | 2:0 (kon.) |
Setúbal – Feirense | 2:1 (kon.) | | | Aves – Rio Ave | 2:1 (kon.) | | | Belenenses – Boavista | 0:0 (kon.) |
Nacional – Marítimo | 1:0 (kon.) | | | Porto – Braga | 1:0 (kon.) |
FC Ural – Orenburg | 2:1 (kon.) | | | Samara – Groznyj | 1:2 (kon.) | | | Rostov – FK Dinamo Moskva | 0:0 (kon.) |
Guingamp – Lyon | 2:4 (kon.) | | | Angers – Montpellier | 1:0 (kon.) | | | Nîmes – Nice | 0:1 (kon.) |
Saint-Étienne – Remeš | 2:0 (kon.) | | | Toulouse – Amiens | 0:1 (kon.) |
Sokolov – Táborsko | 0:2 (kon.) | | | Třinec – Brno | 2:1 (kon.) | | | Chrudim – Prostějov | 4:0 (kon.) |
Wacker – Rheindorf Altach | 1:0 (kon.) | | | Linz – Admira Wacker Mödling | 5:1 (kon.) | | | Sturm Graz – St. Pölten | 0:0 (kon.) |
Emmen – Breda | 2:0 (kon.) | | | Graafschap – Eindhoven | 1:4 (kon.) | | | Arnhem – Utrecht | 2:1 (kon.) |
Venlo – Sittard | 3:2 (kon.) |
Wisła Pł. – Zagłębie S. | 2:0 (kon.) | | | Gdańsk – Kraków | 1:0 (kon.) | | | Wisla Kraków – Zagłębie | 3:2 (kon.) |
West Bromwich – Leeds | 4:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Jablonec | 2:0 (kon.) |
koniec
MFK Karviná
1:3
(1:0)
AC Sparta Praha
89
|
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Matěj Pulkrab, přichází Adam Hložek.
|
|
84
|
Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Benjamin Čolić, přichází Tomáš Wágner.
|
|
80
|
Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Ondřej Lingr, přichází Petr Galuška.
|
|
79
|
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Eldar Civić, přichází Costa.
|
|
73
|
Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází David Guba, přichází Eric Ramírez.
|
|
56
|
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Bogdan Vatajelu, přichází Vukadin Vukadinović.
|
Góly:
34. Budínský (pen.) – 51. Radaković (Vatajelu), 72. Stanciu, 86. Plavšić (pen.)
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 2:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:13.
Rozhodca: Julínek – Podaný, Hrabovský
Diváci:
Karty: 57. Smrž (KAR), 81. Krivák (KAR) – 45+1. Pulkrab (SPA), 55. Civić (SPA), 76. Plavšić (SPA) 45. Budínský (KAR)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 2:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:13.
MFK Karviná:
Berkovec – Čolić (84. Wágner), Krivák, Janečka (C), Jan Moravec – Smrž, Budínský – Ba Loua, Lingr (80. Galuška), Letić – Guba (73. Ramírez).
Náhradníci: Pastornický – Wágner, Galuška, Dramé, Ramírez, Suchan, Mertelj.
Tréner:
AC Sparta Praha: Nita – Sáček, Radaković, Štetina, Civić (79. Costa) – Plavšić, M. Frýdek, Stanciu (C), Vatajelu (56. V. Vukadinović) – Pulkrab (89. Hložek), Tetteh.
Náhradníci: Heča – Kaya, V. Vukadinović, Hložek, Costa, Wiesner, Mebrahtu.
Tréner:
Náhradníci: Pastornický – Wágner, Galuška, Dramé, Ramírez, Suchan, Mertelj.
Tréner:
AC Sparta Praha: Nita – Sáček, Radaković, Štetina, Civić (79. Costa) – Plavšić, M. Frýdek, Stanciu (C), Vatajelu (56. V. Vukadinović) – Pulkrab (89. Hložek), Tetteh.
Náhradníci: Heča – Kaya, V. Vukadinović, Hložek, Costa, Wiesner, Mebrahtu.
Tréner:
Rozhodca: Julínek – Podaný, Hrabovský
Diváci:
Libor Štěpán
@libstep73