Emmen – Breda 2:0 (kon.) | Graafschap – Eindhoven 1:4 (kon.) | Arnhem – Utrecht 2:1 (kon.)
Venlo – Sittard 3:2 (kon.)
FC Emmen
2:0 (0:0)
NAC Breda
cz Sobota 10.11.2018, 18:30 • JenS Vesting • Holandská Eredivisie • 12. kolo

Domácí celek vyhrál tento zápas zcela zaslouženě. Nějaké šance si vypracoval i hostující tým, jenže domácí brankář zůstal nepřekonaný. Body tak beze po právu Emmen. (20:22:39)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 7:2. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 9:16.

90+4

90+3
    Na výraznější šanci v nastaveném čase zatím marně čekáme, zápas se v poklidném tempu dohrává.

90+1
    Celkem tři minuty uvidíme.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
    88. Jafar ARIAS - 2:0

88
    Tým Emmen právě vstřelil branku! Domácí celek navyšuje své vedení a tento duel zaslouženě vyhraje. Povedenou ránou z osy se prosazuje JAFAR ARIAS.

87
    Domácí fotbalisté se vrací k aktivní hře.

85
    Tak nakonec to nepůjde, a tak Tim Siekman mizí v útrobách stadionu.

85
    Po krátkém ošetření je schopen domácí hráč pokračovat ve hře.

83
    Tim Siekman se zraněný a sudí k němu volá lékaře. Hra je tak přerušena.

82
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Gianluca Nijholt, přichází Sydney van Hooijdonk.

82
    Anco Jansen se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho ránu vyrazil brankář před sebe. O zbytek se postarala obrana.

81
    Caner Cavlan se dostal do dobré střelecké pozice, jenže jeho rána na vzdálenější tyč se právě od štangle odrazila mimo branku.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek drží své vedení a kontroluje hru.

80
    Erik Palmer-Brown prodloužil na spoluhráče, Mitchell te Vrede však přišel o míč, a tak se směr hry otáčí.

78
    Hostující celek se po delší době dostal na útočnou polovinu, jenže ke střele se zatím nedostal. Obrana Emmentu hraje zodpovědně.

77
    Mnoho šancí tato pasáž hry nenabízí, sledujeme domácí snahu držet hru co nejdál od své branky.