Valladolid – Eibar 0:0 (kon.) | Getafe – Valencia 0:1 (kon.) | Atlético Madrid – Bilbao 3:2 (kon.)
Girona – Leganés 0:0 (kon.)
Getafe CF
0:1 (0:0)
Valencia CF
cz Sobota 10.11.2018, 16:15 • Coliseum Alfonso Pérez • Španielska LaLiga • 12. kolo

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 12:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 7:3. Fauly: 22:7. (18:06:07)

Je konec! Dnešní utkání nakonec nabídlo jedinou branku, o kterou se z pokutového kopu postaral hostující Parejo. Getafe mělo i ve druhém poločase více ze hry, avšak stále naráželo na pozornou obranu soupeře. Domácí dokonce nastřelili další brankovou konstrukci, která je určitě dost mrzela. Necelých deset minut před koncem fauloval ve vlastní šestnáctce González, následný pokutový kop zužitkoval Parejo. Domácí se ještě v závěru pokoušeli alespoň srovnat, Valencia si ale hubené vedení pohlídala.

90+5

90+5
    Valencia mohla přidat druhou trefu, Gameiro zkusil štěstí z pravé strany, jeho střela ale orazítkovala pouze pravou tyč.

90+3
    Getafe se stále nemůže dostat před opačnou šestnáctku, o vítězi tohoto utkání se zdá být rozhodnuto...

90+2
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Jorge Molina, přichází Sergi Guardiola.

90+2
    Naopak se Rodrigo natlačil až před brankáře, kterého se snažil překvapit přímou střelou na bránu. Míč nakonec skončil na boční síti.

90+1
    Valencia nikam nespěchá, naopak se snaží neudělat žádnou fatální chybu, která by jí mohla připravit o případné tříbodové vítězství.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Ferrán Torres.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Valencia stále drží hubené vedení. Určitě můžeme počítat s nastaveným časem.

87
    Opět se nehraje, tentokráte zůstal na zemi ležet hostující Gaya, kterého šlapákem fauloval napadající Molina. I tady by se dalo hovořit o žluté kartě.

86
    Getafe si nakonec vybojovalo rohový kop, po kterém na hranici velkého vápna fauloval Maksimović. Neto určitě nebude s rozehrávkou nikam spěchat.

85
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Gonçalo Guedes, přichází Rúben Vezo.

84
    Suárez to ihned po rozehrávce zkoušel nákopem na urostlého Matu, kterého ale v poklidu ubránil Garay. Domácí ještě marně reklamovali faul soupeře.

83
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Amath Ndiaye, přichází Robert Ibáñez.

82
    Tohle bude pro domácí hráče hodně složitý úkol, zhruba deset minut před koncem zápasu prohrávají o jednu branku. Getafe tak bude muset zabrat.
    81. Dani PAREJO - 0:1

81
    Valencia právě vstřelila branku!
    Je tu úvodní branka dnešního zápasu! K exekuci pokutového kopu se postavil DANI PAREJO, který si vybral levou stranu, kam se vrhl také Soria. Ten na jeho střelu nakonec nedosáhl, soupeř tak jde do vedení!