Miškovec – Poprad 3:2 (po pr.) | Košice – Budapešť 4:8 (kon.) | Žilina – Nitra 2:4 (kon.)
Detva – B. Bystrica 2:1 (kon.) | Zvolen – Trenčín 4:2 (kon.) | Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 3:1 (kon.)
MsHK Žilina
2:4 (0:0, 2:4, 0:0)
HK Nitra
Piatok 02.11.2018, 17:30 • Tipsport Aréna, Žilina • Tipos Extraliga (SR) • 19. kolo

S konštatovaním, že Žilina na domácom ľade podľahla Nitre 2:4 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok víkendu. Dočítania priatelia. (19:56:43)

59:40
    Zdá sa, že je rozhodnuté a Nitra si dnes spod Dubňa odvezie tri body.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:52
    Domáci vyrobili obrovskú hrúbku v obrane, Judd Blackwater len náhodou neposlal puk do prázdnej žilinskej bránky!

58:47
    Domáci v plnom počte.

58:25
    Puk je znovu za bránkou Nitry, hostia sa však rýchlo sťahujú do útočného pásma.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:40
    Nitrania už sú v útočnom pásme a kombinujú pred Lubošom Horčičkom.

57:15
    Domáci získali v obrane puk a posielajú ho až za bránku Juraja Šimbocha.

56:47
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Bárta – 2 min., nedovolené bránenie).

56:35
    Puk je za bránkou Žiliny, domáci striedajú svoju formáciu na ľade a ženú sa dopredu. Lenže je tu zbytočná chyba a Vlci budú hrať v oslabení.

55:49
    V Žiline máme ešte reklamnú prestávku, ideálny priestor pre oboch trénerov, aby svojich hráčom rozdali taktické pokyny do záveru tretej tretiny.

55:32

55:01
    Do konca tretej tretiny ostáva necelých 5 minút, stav zápasu je stále 2:4.

54:36
    Žilinčania sa v tomto oslabení výborne bránia, Nitra zatiaľ Horčičku nedokázala strelecky ohroziť.

53:50
    Obrovská šanca Žiliny, Richard Jenčík však v oslabení delovkou opečiatkoval len tyč Šimbochovej bránky!

53:32
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Žilin – 2 min., hrubosť).

53:32
    Hostia síce strelou bránku Luboša Horčičku minuli, následne však vzniká šarvátka a Vlci budú hrať v oslabení.

Dávid Švec

Góly a asistencie: 25. Rehák (Hrazdíra), 27. Bárta (Podešva) – 28. Čaládi (Mezei), 28. Majdan (Morrison), 30. McCormack (Lantoši, Majdan), 30. Kerbashian

MsHK Žilina: Horčička (Lackovič) – Kučný, Bagin, Mendrej, Žilin, Pastor, Matejka – Bárta, Podešva, Milý – Jenčík, Surovka, Huna – Síkela, Húževka, Ručkay J. – Hrazdíra, Rehák, Mokrohájsky
    HK Nitra: Šimboch (Lawson) – Mezei, McCormack, Rais, Morrison, Pupák, Rácz, Korím, Čaládi – Lantoši, Slovák, Blackwater – Scheidl, Kerbashian, Buček – Majtan, Bortňák, Rapáč Br. – Šiška, Richard, Fominych

Rozhodca: Lokšík, Rencz – Vyšný, Pálkövi