Sparta Praha – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Chomutov – Třinec 2:3 (kon.) | Zlín – Olomouc 4:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Hradec Králové 4:1 (kon.) | Plzeň – Litvínov 4:1 (kon.) | Vítkovice – Liberec 6:4 (kon.)
Pardubice – K. Vary 1:7 (kon.)
HC Sparta Praha
4:2 (1:2, 3:0, 0:0)
HC Kometa Brno
cz Nedeľa 21.10.2018, 15:00 • O2 arena (Praha - Vysočany) • Tipsport extraliga (ČR) • 12. kolo

51:45
    Sparťané si závěrečné minuty pořádně komplikují. Matěj Beran teď dostal dvě minuty za nedovolené bránění a následující okamžiky stráví na trestné lavici.

44:20
    Útočník Jan Buchtele (SPA) si v souboji s protihráčem bohužel pro domácí nepohlídal svoji hokejku a míří na trestnou lavici za hákování. Za malý moment bude následovat přesilovka Komety.

37:41
    A Brňané zřejmě nyní zažijí ještě krušnější chvilky. Hosté totiž hráli v šesti hráčích v poli, čehož si rozhodčí všiml. Trest odpyká Petr Holík (KOM).

34:40
    A právě Michal Gulaši (KOM) míří po krátké chvilce na trestnou lavici za sekání. Sparťané budou hrát další přesilovou hru v tomto utkání.

12:06
    První přesilovou hru v tomto utkání si vyzkouší také domácí hokejisté. Bývalý sparťan Juraj Mikuš (KOM) si půjde odsedět dvě minuty za sekání.

00:56
    Máme tu první vyloučení zápasu. Andrej Kudrna (SPA) vyfasoval od rozhodčích dvě minuty za vysokou hůl. První přesilovou hru budou hrát hosté.

Petr Pavlík

Góly a asistencie: 10. Delisle (Smejkal, Tomáš Dvořák), 34. Smejkal, 37. Blain (P. Vrána), 39. Kumstát (Forman, Pech) – 3. Köhler (Mikuš, Štencel), 9. Mueller (Zaťovič, P. Holík)

HC Sparta Praha: Machovský (Honzík) – Piskáček, Tomáš Dvořák, Blain, Kalina, Gregorc, Delisle, T. Pavelka – Smejkal, Černoch, Pšenička – Říčka, P. Vrána, Kudrna – Kumstát, Pech, Forman – Buchtele, Sill, Beran.
    HC Kometa Brno: Vejmelka (Langhamer) – Barinka, O. Němec, Gulaši, Štencel, Malec, Mikuš, Bartejs – Zaťovič, P. Holík, Mueller – Kašpar, L. Čermák, Köhler – Plášek ml., Hruška, Mallet – Dočekal, Süss, R. Zohorna.

Rozhodca: Hribik, Šír – Špůr, Ondráček

Diváci: 15 471