LA Kings – Buffalo 1:5 (kon.) | Winnipeg – Arizona 5:3 (kon.) | Toronto – St. Louis 1:4 (kon.)
Ottawa – Montreal 4:3 (po pr.) | Florida – Detroit 3:4 (po pr.) | Columbus – Chicago 1:4 (kon.)
Minnesota – Tampa Bay 5:4 (po pr.) | Vancouver – Boston 2:1 (po pr.) | Vegas – Anaheim 3:1 (kon.)
Edmonton – Nashville 0:3 (kon.) | San Jose – NY Islanders 4:1 (kon.)
Ottawa Senators
4:3 (1:3, 2:0, 0:0 - 1:0)
Montreal Canadiens
cz Nedeľa 21.10.2018, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů. (04:03:19)

3. Paul Byron (Montreal) 1+1

A je tu konec. Bonusový bod si tak nakonec připisuje domácí mužstvo, které zásluhou Stonea poráží Montreal. V prodloužení měly oba týmy slibné šance,ale ujala se až střela Stonea, které pomohla tyč! Domácí si tak připisují 2 body za výhru.
    Střely po prodloužení: Domácí – 34, Hosté – 27-.

62:30 Mark STONE - 4:3

62:30
    Ottawa právě vstřelila branku!
    A máme tu vítězný gól! Canadiens znovu prohráli buly, Duschene naznačil střelu ze středu, nahrál na levý mantinel, kde byl připravený MARK STONE, který střelou o tyč ukončuje prodloužení! Asistence: Matt Duchene

62:20
    Jeff Petry nejprve minul branku Andersona, následně se dostal do samostatného úniku Tierney,ale Price je dnes famózní!

61:20
    Domácí se dostali do přečíslení 3 na 1, ale Chabot nedokázal zasunout kotouč do odkryté branky!

60:50
    Dělovka Reillyho skončila na betonu Andersona.

60:20
    Matt Duchene kotouč vyvezl ze třetiny Habs a kličkuje.

60:01
    Úvodní buly pro domácí.

60:01

Ve třetí třetině jsme gól neviděli, na tabuli tak svítí skóre 3:3 a o zápas bude pokračovat. Uvidíme, kterému týmu zbylo více sil a připíše si tak druhý bonusový bod.
    Střely po třetí třetině: Domácí – 30, Hosté – 26.

60:00

59:36
    Price vystartoval z branky a odpálil kotouč před útočníkem v červeném dresu.

59:10
    Artturi Lehkonen vypálil na první tyč, Anderson si připisuje důležitý zákrok!

58:50
    Máme tu poslední minutku zápasu, následující gól by byl rozhodující a oba týmy to vědí.

58:20
    Danault vjel do třetiny s pukem příliš brzy, máme tu offside.

Veronika Loudová

Góly a asistencie: 8. Mark Stone (Tierney), 30. Bødker (White), 33. Duchene (B. Ryan, Mark Stone), 63. Mark Stone (Duchene) – 4. Domi (Tatar, Drouin), 5. Danault (Byron, Lehkonen), 17. Byron (Armia, Kotkaniemi)

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Chabot, DeMelo, Borowiecki, Ch. Wideman, Lajoie, Jaroš, Harpur – Bødker, Duchene, B. Ryan – Dzingel, Tierney, Mark Stone – Pääjärvi, Z. Smith, Pyatt – White, Carey.
    Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Alzner, Petry, Reilly, Juulsen, Ouellet, Jo. Benn – Tatar, Danault, Gallagher – Drouin, Domi, Lehkonen – Byron, Kotkaniemi, Armia – Deslauriers, A. Shaw, Peca.

Rozhodca: Sutherland, L’Ecuyer – Berg, Gibbs