LA Kings – Buffalo 1:5 (kon.) | Winnipeg – Arizona 5:3 (kon.) | Toronto – St. Louis 1:4 (kon.)
Ottawa – Montreal 4:3 (po pr.) | Florida – Detroit 3:4 (po pr.) | Columbus – Chicago 1:4 (kon.)
Minnesota – Tampa Bay 5:4 (po pr.) | Vancouver – Boston 2:1 (po pr.) | Vegas – Anaheim 3:1 (kon.)
Edmonton – Nashville 0:3 (kon.) | San Jose – NY Islanders 4:1 (kon.)
Ottawa Senators
4:3 (1:3, 2:0, 0:0 - 1:0)
Montreal Canadiens
cz Nedeľa 21.10.2018, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů. (04:03:19)

3. Paul Byron (Montreal) 1+1

A je tu konec. Bonusový bod si tak nakonec připisuje domácí mužstvo, které zásluhou Stonea poráží Montreal. V prodloužení měly oba týmy slibné šance,ale ujala se až střela Stonea, které pomohla tyč! Domácí si tak připisují 2 body za výhru.
    Střely po prodloužení: Domácí – 34, Hosté – 27-.

62:30 Mark STONE - 4:3

62:30
    Ottawa právě vstřelila branku!
    A máme tu vítězný gól! Canadiens znovu prohráli buly, Duschene naznačil střelu ze středu, nahrál na levý mantinel, kde byl připravený MARK STONE, který střelou o tyč ukončuje prodloužení! Asistence: Matt Duchene

62:20
    Jeff Petry nejprve minul branku Andersona, následně se dostal do samostatného úniku Tierney,ale Price je dnes famózní!

61:20
    Domácí se dostali do přečíslení 3 na 1, ale Chabot nedokázal zasunout kotouč do odkryté branky!

60:50
    Dělovka Reillyho skončila na betonu Andersona.

60:20
    Matt Duchene kotouč vyvezl ze třetiny Habs a kličkuje.

60:01
    Úvodní buly pro domácí.

60:01

Ve třetí třetině jsme gól neviděli, na tabuli tak svítí skóre 3:3 a o zápas bude pokračovat. Uvidíme, kterému týmu zbylo více sil a připíše si tak druhý bonusový bod.
    Střely po třetí třetině: Domácí – 30, Hosté – 26.

60:00

59:36
    Price vystartoval z branky a odpálil kotouč před útočníkem v červeném dresu.

59:10
    Artturi Lehkonen vypálil na první tyč, Anderson si připisuje důležitý zákrok!

58:50
    Máme tu poslední minutku zápasu, následující gól by byl rozhodující a oba týmy to vědí.

58:20
    Danault vjel do třetiny s pukem příliš brzy, máme tu offside.

58:10
    Price drží nahození ze středního pásma.

57:40
    Habs mají kotouč pod kontrolou za vlastní brankou.

57:10
    Nyní vyhazují naopak domácí hráči.

56:30
    Canadiens odpalují kotouč až k Andersonovi.

55:58
    Ottawa kombinuje s kotoučem ve vlastní třetině.

55:50
    Max Domi vypálil od mantinelu, jeho střelu vyrazil obránce do ochranné sítě.

55:30
    Čas utíká hodně rychle a ani jeden z týmů nechce udělat hrubku.

54:50
    Jesperi Kotkaniemi si pěknou kličkou udělal prostor ke střele,ale jeho pokus minul branku! Finská kometa tak stále čeká na první zásah v NHL.

54:10
    Christián Jaroš se dobře vrátil s Tatarem a znemožnil mu zakončení.

53:40
    Brendan Gallagher se dostal ke střele ze středu hřiště, ale trefil pouze obránce.

53:21
    Přechod do útoku Canadiens zastavuje offside.

52:37
    Colin White se dostal do samostatného úniku,ale Price mu puk skvěle vypíchl hokejkou! Price je dnes skvělý a drží Montreal.

52:20
    Nicolas Deslauriers přečetl rozehrávku a Montreal tohle oslabení přečká!

51:50
    Phillip Danault se dostal ke střele, jeho pokus mířila na druhou tyč,ale Anderson zasáhl.

51:20
    Kotouč za brankou Andersona.

50:51
    Hra je přerušena, protože brusle Chabota projela po uchu Lehkonena, který míří do kabiny. Snad to nebude nic vážného.

50:40
    Price si připisuje povedený zákrok proti střele Stonea, který mířila pod vyrážečku.

50:29
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jeff Petry – 2 min., držení).

50:29
    Price si připsal 2 skvělé zákroky, když nejprve vyjel proti střelci a následně skočil a zablokoval střelu. Branka zůstala volná a kotouč se po skoku Price zpomalil a trefil jednoho z domácích hráčů, následně do brankoviště skočil Alzner a nohou kotouč podržel před brankovou čárou, dokud se nevrátil Price, který kotouč zalehl!

50:10
    Fanoušci hostů mají v hledišti převahu a bučí na domácí tým.

49:30
    Domácí napadají vysoko ve 4 a Canadiens mají obrovské problémy s rozehrávkou.

48:40
    Hra je plná nepřesností a odehrává se hlavně ve středním pásmu.

48:10
    Ani jeden z týmů nechce udělat chybu a hraje zodpovědně do obrany.

47:40
    Ottawa si vytvořila tlak ve třetině, ale střela Whitea nebyla nebezpečná.

46:20
    Artturi Lehkonen tečoval střelu Danaulta do protipohybu Andersona, ale domácí brankář špičkou betonu dokázal zasáhnout!

45:57
    Phillip Danault vypálil skrz obránce, Anderson si na střelu počíhal a ukryl kotouč v lapačce.

45:40
    Byron s Armiou se dostali do přečíslení 2 na 1,ale těsně před střelou rozhodčí píská offside!

45:10
    Carey Price si připisuje jistý zákrok lapačkou proti střele od pravého mantinelu.

44:40
    Bobby Ryan se natahoval po puku na druhé tyči, ale naštěstí pro Habs se k němu nedostal.

44:10
    Střela Gallaghera byla ztečována do rohu.

43:50
    Price podržel v lapačce nahození od Smitha.

42:30
    Matt Duchene zavezl kotouč do třetiny,ale jeho následná nahrávka byla nepřesná.

42:00
    Oby týmy do třetí třetiny doslova vlétly a vidíme zajímavý hokej!

41:41
    Rozhodčí přerušuje hru kvůli hře vysokou holí.

41:05
    Artturi Lehkonen si nerozuměl s Domim a ke kotouči se dostali domácí.

40:40
    Brendan Gallagher střílel ze středu třetiny, jeho pokus Anderson ramenem vyrazil!

40:20
    Po šavlovačce ve středním pásmu skončil kotouč na lavičce Habs.

40:01
    Úvodní buly Canadiens.

40:01

Máme za sebou druhou třetinu, ve které byla Ottawa lepším týmem a zaslouženě srovnala. Ve 30. minutě se se štěstím prosadil Mikkel Bødker, když odrazil kotouč o Price do branky. O 3 minuty později využil přesilovou hru Duchene a bylo srovnáno! Canadiens se s koncem třetiny zlepšili a vytvořili si několik šancí,ale Anderson drží domácí. Uvidíme, kterému týmu zbylo více sil na překlopení zápasu.
    Střely po druhé třetině: Domácí – 22, Hosté – 19.
    Třetí třetina začne přibližně v 03:07.

40:00

39:29
    Price odrazil kotouč po střele Duchenea před sebe,ale Benn včas zareagoval a odpálil kotouč!

39:10
    Střela Pecy směřuje do rohu.

38:20
    Canadiens jsou usazeni ve třetině domácích,ale větší šanci si nevytvořili.

37:50
    Mark Borowiecki vypálil od modré,ale ani on svou střelu nenasměroval na branku.

37:10
    Dělovka Benna od modré byla zblokována do rohu kluziště.

36:40
    Počet mužů na ledě je sice stejný,ale Habs zůstávají ve třetině Sens.

36:20
    Chris Tierney zblokoval střelu od modré a je po přesilové hře.

36:00
    Kotouč za brankou Price.

35:40
    Tatar dostal krásnou krosovou nahrávku, ale zradilo ho zpracování.

35:10
    Nepřesná nahrávka Domiho a kotouč je ve středním pásmu.

34:20
    Brendan Gallagher se dostal do úniku, Andersen si se zakončením poradil, ale Jaroš Gallaghera podržel a uvidíme přesilovou hru Habs.

34:20
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Christián Jaroš – 2 min., držení).

33:30
    Hra je nyní dost nezajímavá.Oba týmy urputně brání modré čáry.

33:00
    Domácí fanoušci se probrali a hlasitě povzbuzují Ottawu.

32:40
    Canadien se snaží rychle odpovědět, Andersen si se střelou od modré poradil.
    32:01 Matt DUCHENE - 3:3

32:01
    A máme srovnáno! Ottawa je do druhé třetiny aktivnější a zaslouženě vrovnává! Bobby Ryan měl kotouč na modré a krásnou krosovou nahrávkou našel volného MATTA DUCHENEA, který střelou z jedničky trefuje prázdnou branku! Asistence: Bobby Ryan, Mark Stone

31:50
    Joel Armia nahodil kotouč na branku a spěchal za dorážkou, vhazovat se bude po pravici Andersona.

31:40
    Výborná práce Pecy, který vyvezl kotouč do třetiny.

31:26
    Útok domácích kazí offside.

30:59
    Ottawa kombinuje ve třetině, střelu od modré Price likviduje.

30:23
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Artturi Lehkonen – 2 min., podrážení).
    29:41 Mikkel BØDKER - 2:3

29:41
    Ottawa se dostává na dostřel! Habs ztratili kotouč ve středním pásmu, ten se dostal k MIKKELU BODKEROVI, který s ním ujížděl po levém mantinelu a střelou z obrovského úhlu dostal se štěstím kotouč za záda Price! Kanadský gólman si kotouč srazil do branky ramenem! Asistence: Colin White

29:10
    Hra je teď plná nepřesností, ani jeden z týmů se nedokáže usadit ve třetině soupeře.

28:10
    Senátoři vytáhli forčeking opravdu vysoko a obránci Montrealu jsou pod tlakem takřka celou dobu.

27:59
    Thomas Chabot vypálil dělovku od modré, jeho pokus Price moc neviděl, přesto si připsal úspěšný zákrok.

27:20
    Mark Stone se znovu hnal s kotoučem na branku Price, ale v poslední chvíli se vrátil Juulsen a vysekl mu kotouč!

26:40
    Domi hledal střílenou nahrávkou volného Gallaghera, ale kotouč se k němu nedostal.

25:50
    Habs měli obrovský tlak,ale Domimu přeskočil kotouč čepel a Habs musí vyklidit třetinu.

25:05
    Brendan Gallagher si pěkně narazil s Tatarem, ale následnou střelu na druhou tyč Andersen vyrazil.

24:40
    Montreal zavezl kotouč do třetiny, ale nepřesná nahrávka ho darovala Sens, kteří vyráží do protiútoku.

23:51
    Hra je přerušena, Anderson potřebuje opravit brusli.

23:40
    Paul Byron vypálil od levého mantinelu, Anderson mezírku u tyče vytěsnil a odrazil kotouč.

23:10
    Domácí navnadila přesilovka a nyní jsou aktivnějším týmem.

22:28
    Mike Reilly nahazuje kotouč od modré, ale pokus byl nepřesný a kotouč skončil v rohu.

21:58
    Juulsenovi vjel do třetiny Drouin moc rychle a útok je zastaven offsidem.

21:30
    Kotouč za brankou Andersona, z přesilové hry zbývají poslední vteřinky.

20:30
    Matt Duchene krásnou zadovkou na první tyči hledal spoluhráče na druhé,ale jeho úmysl přečetl Benn, který odpálil kotouč!

20:01
    Úvodní buly pro Canadiens, kteří okamžitě odpalují kotouč.

20:01

Máme za sebou první třetinu, ve které jsme se opravdu nenudili. Padly hned 4 góly a zápas musí diváky bavit. Canadiens vlétli do zápasu jako uragán, když si vysloužili hned 2 přesilové hry, druhou se jim podařilo využít zásluhou Domiho. O minutku později se prosadil Danault a Ottawa byla přímo opařená. Mark Stone pak výborně forčekoval a podařilo se mu snížit na 1:2. V 17. minutě se po krásné akci prosadil Byron a Canadiens si tak do druhé třetiny berou 2 gólový náskok.
    Střely po první třetině: Domácí – 13, Hosté – 15.
    Druhá třetina začne přibližně ve 2:15.

20:00

19:50
    Montreal vyhrál vhazování a vyhazuje kotouč.

19:39
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Noah Juulsen – 2 min., sekání).

19:15
    Ryan Dzingel prokličkoval obranou Habs bez větších problémů, ale jeho střelu v poslední chvíli vyrazil Price!

18:40
    Jesperi Kotkaniemi znovu našel krásnou zadovkou Byrona, ale hostující útočník se kličkou proti Andersonovi neprosadil!

17:50
    Brendan Gallagher znovu dostal pořádně naloženo, týmy si dnes opravdu nic nedarují.

17:05
    Artturi Lehkonen chtěl zadovkou prodloužit na spoluhráče,ale Chris Wideman úmysl přečetl a na chvíli uklidnil domácí obranu.
    16:07 Paul BYRON - 1:3

16:07
    Montreal právě vstřelil branku!
    Habs si berou dvoubrankový náskok zpátky! Jesperi Kotkaniemi podržel kotouč na mantinelu a krásně ho předal Armiovi do jízdy, ten ho krásnou nahrávkou před branku poslal na volného PAULA BYRONA, který z jedničky přízemní střelou prostřelil Andersona! Krásná akce v podání hostů. Asistence: Joel Armia, Jesperi Kotkaniemi

15:50
    Na puku je většinu času Montreal, ale hostům se nedaří dostat do třetiny.

15:05
    Sens zvýšili aktivitu při napadání a Montrealu se nedaří rozehrát.

14:30
    Jonathan Drouin nabral rychlost ve středním pásmu, ale jeho pokus byl zblokován obráncem.

14:01
    Nepovedený přechod přes modrou čáru, útok Ottawy zastavuje offside.

13:33
    Ryan Dzingel se s kotoučem vytočil do branky, Price byl u své tyče včas a kotouč podržel.

12:52
    Chris Tierney rozezvučel tyč za Pricem!

12:20
    Od brusle Lajoiea se kotouč odrazil na branku Price,ale kanadský brankář si poradil a vykopl pryž.

11:44
    Habs vyhráli buly a ihned odpalují kotouč.

11:34
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Brendan Gallagher – 2 min., vražení na hrazení).

11:26
    Price v lapačce drží nahození od modré a následuje komerční přestávka.

11:10
    Carey Price vyrazil kotouč po střele od modré před sebe,ale hokejkou ho následně odrazil mimo dosah dotírajících hráčů Ottawy.

10:20
    Kotouč nyní po dorážce rozezvučel břevno! Následnou dorážku Joel Armia nasměroval do klečícího Zacka Smitha v brankovišti!

09:58
    Artturi Lehkonen přečetl reozehrávku soupeře a založil útok Habs.

08:20
    Ottawa teď zamkla Habs ve třetině, Price si připsal jistý zákrok proti střele od pravého mantinelu.

07:57
    Xavier Ouellet si s pukem sjel k brance, ale jeho nahození trefilo útočníka Sens.
    07:14 Mark STONE - 1:2

07:14
    Ottawa rychle odpovídá! Alzner udělal hrubku v obranném pásmu, když se k puku dostal Chris Tierney, který ho se štěstím dostal na druhou tyč na MARKA STONEA, který poloprázdnou brankou nepohrdl a vsítil kontaktní gól! Asistence: Chris Tierney

06:20
    Xavier Ouellet nahodil kotouč od modré, Anderson toho moc neviděl,ale podařilo se mu kotouč chytit.

06:05
    Ottawa se po delší době dostala s pukem do třetiny soupeře,ale za brankou puk sebral Petry a vyvezl ho.

05:30
    Canadiens jsou jako polití živou vodou a doslova létají po kluzišti.
    04:05 Phillip DANAULT - 0:2

04:05
    Tak to je snový start v podání Canadiens! Druhá formace Habs si teď pohrála s Ottawou. Byron zavezl kotouč, předal ho na mantinel na Lehkonena, který mu ho vrátil a Byron ho krásnou zpětnou nahrávkou vrátil PHILIPU DANAULTOVI, který trefil šibenici! Asistence: Paul Byron, Artturi Lehkonen
    03:40 Max DOMI - 0:1

03:40
    Montreal využívá přesilovou hru a ujímá se vedení! Montreal si rychle kombinoval ve třetině až se od mantinelu rozhodl vystřelit MAX DOMI, který přízemní střelou prostřelil Andersona, kterému clonil Gallagher! Asistence: Tomáš Tatar, Jonathan Drouin

03:20
    Habs se usadili ve třetině a kombinují,

02:56
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Chris Wideman – 2 min., vysoká hůl).

02:40
    Přesilová hra je za námi, Montreal si vytvořil pěkné šance,ale Anderson drží!

02:04
    Zack Smith vyvezl kotouč z vlastní třetiny a zakončil, bohužel pro něj nedokázal trefit branku.

01:40
    Jesperi Kotkaniemi vypálil od mantinelu, kotouč se odrazil před Shawa,ale ten ho nedokázal dorazit!

01:01
    Krásná sehrávka na volného Gallaghera na pravé tyči, ale jeho pokus z jedničky Anderson kryje!

00:24
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Thomas Chabot – 2 min., podrážení).

00:01
    Úvodní buly pro domácí! Duschene se ihned dostal ke střele ze středu hřiště, ale Price nezaspal a vykopl kotouč betonem!

00:01

Máme za sebou hymnu Kanady a můžeme začít!

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Chabot, DeMelo, Borowiecki, Ch. Wideman, Lajoie, Jaroš, Harpur – Bødker, Duchene, B. Ryan – Dzingel, Tierney, Mark Stone – Pääjärvi, Z. Smith, Pyatt – White, Carey.

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Alzner, Petry, Reilly, Juulsen, Ouellet, Jo. Benn – Tatar, Danault, Gallagher – Drouin, Domi, Lehkonen – Byron, Kotkaniemi, Armia – Deslauriers, A. Shaw, Hudon.

Rozhodčí: Sutherland, L’Ecuyer – Berg, Gibbs.

Montreal patří k příjemným překvapením startu sezóny. Canadiens drží šňůru 3 vítězství , když si postupně poradili s Pittsburghem. Detroitem a v minulém zápase s Blues. V tabulce Východní konference najdeme Habs na 2. místě s 9 body. Tomáš Plekanec, který proti Detroitu odehrál jubilejní 1000. zápas v NHL dnes bohužel nenastoupí a měl by být mimo přibližně 2 týdny, kvůli zranění zad. Československou stopu v Habs, ale stále drží Tomáš Tatar, který se po letním přestupu z Vegas velmi dobře adaptoval na kanadský hokej a vede týmovou produktivitu.
    Nejproduktivnější hráči
    1. Tatar – 3 + 5
    2. Gallagher – 4 + 1
    3. Byron – 3 + 2

Senators se vzchopili ze špatného startu sezóny, když vyhráli poslední 2 zápasy. V Ottawa si nejprve poradila s Los Angeles 5:1 a v minulém zápase porazila Dallas 4:1. V utkání se prosadil i Brady Tkachuck, který byl draftován ze 4. místa. Bohužel pro domácí fanoušky se Brady zranil a mohl by chybět až měsíc, kvůli zranění nohy. V tabulce Východní konference najdeme Sens na 10. místě se 7 body.
    1. Chabot – 2 + 6
    2. Tierney – 2 + 6
    3. Lajoie – 4 + 3

Dobré ráno, zdravím všechny fanoušky NHL! Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Ottawa Senators – Montreal Canadiens

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Veronika Loudová

Góly a asistencie: 8. Mark Stone (Tierney), 30. Bødker (White), 33. Duchene (B. Ryan, Mark Stone), 63. Mark Stone (Duchene) – 4. Domi (Tatar, Drouin), 5. Danault (Byron, Lehkonen), 17. Byron (Armia, Kotkaniemi)

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Alzner, Petry, Reilly, Juulsen, Ouellet, Jo. Benn – Tatar, Danault, Gallagher – Drouin, Domi, Lehkonen – Byron, Kotkaniemi, Armia – Deslauriers, A. Shaw, Peca.

Rozhodca: Sutherland, L’Ecuyer – Berg, Gibbs