Jekaterinburg – Ufa 1:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Novosibirsk 0:2 (kon.) | CSKA Moskva – Chabarovsk 5:0 (kon.)
Riga – Vladivostok 2:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Čerepovec 1:2 (po pr.) | D. Moskva – Jaroslavľ 0:3 (kon.)
Omsk – Barys 5:3 (kon.) | HC Slovan – Red Star Kunlun sk 4:3 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
4:3 (0:0, 2:1, 1:2 - 1:0)
Kunlun
Nedeľa 14.10.2018, 17:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

Slovan o svojom dnešnom víťazstve opäť rozhodol až gólom v predĺžení. Diváci v Bratislave videli kvalitný duel, Čínsky Drak makal ako mal, Slovenského Orla ale neulietal. Diváci búrlivým skandovaním vyprevadili do šatne Barryho Brusta, aby sa potom rozlúčili potleskom s domácim tímom a na svoje si prišiel aj Marek Čiliak. Dnes sme videli až tri góly z kategórie šťastných, na jeden zápas až príliš. Dva body však zostávajú v Bratislave a Slovan bude o dva dni hostiť námorníkov z Vladivostoku. Pomer striel medzi žrde v predĺžení 1:0, pekný večer a dobrú noc želá všetkým Vladimír Korduliak. (19:40:27)

60:43 Rudolf Červený - 4:3

60:43
    Slovan Bratislava dal gól!
    RUDOLF ČERVENÝ ušiel s pukom na palici po pravej strane, nakorčuľoval pred Lazušina a zavesil.

60:36
    Kunlun vyrobil zakázané uvoľnenie, hra sa presunie pred Lazušina.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine sme videli rovnako tri góly. Kunlun najskôr vyrovnal, aby potom Slovan opäť unikol do brejku, v závere tretiny hral Slovan presilovku, vsietiť sa mu nepodarilo a tak tajfún z Číny pri power play dokázal vyrovnať. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 13:10, ideme do predĺženia.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.
    59:44 Martin St. Pierre - 3:3

59:44
    Kunlun dal gól!
    Na šťastné a odrazené góly dva jeden pre hostí, z ľavej strany od kruhu puk pred bránkovisko nahodil MARTIN ST. PIERRE a puk sa opäť od korčule jedného z hráčov odrazil do siete. Asistencia: Taylor Beck.

59:35
    Oddychový čas domácich, tréner Országh mobilizuje sily na posledné sekundy tretej tretiny a snáď aj zápasu.

59:35
    Bolestivo skončil na ľade jeden z čiarových, ktorý bude teraz musieť byť ošetrovaný na striedačke domácich.

59:21
    Lazušin na striedačke, Kunlun hrá power play bez brankára.

58:26
    Hostia v plnom počte, Slovan gólovú poistku do siete súpera nepridal.

58:11
    Opäť v akcii Lazušin, ktorý pomocou svojich betónov puk zrazil pred seba, aby ho následne zlikvidoval.

58:05
    Diagonálna prihrávka a pohotová strela Gélinasa z pravej strany spoza kruhu, Lazušin puk letiaci smerom do jeho siete zlikvidoval vo svojej lapačke.

57:24
    Kunlun poslal pozdrav Čiliakovi, Slovan posiela na ľad nových mužov, rovnako tak jeho súper.

56:56
    Sersenov puk od modrej z jej stredu Lazušin lapil do rukavice, Slovan s presilovkou v závere tretej tretiny a pásmom na vhadzovanie.

56:26
    Nič lepšie si belasí priať nemohli, nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou a dvojku dostal Kane, presilovka pre belasých.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 24. Taffe (Řepík, Gelinas), 40. Řepík (Červený, C. Bailey), 53. Sukel' (Sersen, Liška), 61. Červený – 32. V. Lajunen (Beck, Kane), 45. Beck (Yip), 60. St. Pierre (Beck)

HC Slovan Bratislava: Čiliak (Štěpánek) – Gélinas, Sersen (C), Grman, Meszároš (A), Klok, Jánošík, Bačík, Švarný – Řepík (A), Taffe, Virta – Liška, Sukeľ, Červený – Lamper, Bailey, Lunter – Baranov, Chipchura, Rau
    Kunlun: Lazušin (Brust) – Lajunen, Gragnani, Kundrátek (A), Redlihs, Yuen, Bartley – Palola, Sundström, Lundh – Fontaine, Mertl, Tičar – Yip (C), St. Pierre, Beck (A) – Latta, Kane, Squires

Rozhodca: Belov, Sergejev – Šalagin, Šišlo

Diváci: 6.809