Montreal – Washington 5:2 (kon.) | NY Islanders – NJ Devils 2:0 (kon.) | Detroit – Chicago 4:2 (kon.)
Minnesota – Dallas 1:3 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 7:3 (kon.) | Anaheim – San Jose 3:7 (kon.)
Vancouver – LA Kings 4:3 (2:1 po s.n.) | LA Kings – Vegas 2:7 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Vancouver Canucks.
    Autorem vítězné branky je NIKOLAJ GOLDOBIN.

61:18
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Goldobin – 2 min., hákování).

57:47
    Pěkný zákrok Markströma lapačkou proti střele Amadia.

57:28
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Archibald – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kempe – 2 min., hrubost).

55:53
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Del Zotto – 2 min., vražení na hrazení).
    55:47 BAERTSCHI - 3:3

55:47
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Kosatky využívají druhou přesilovku v dnešním zápase a srovnávají na 3:3! Velmi pohlednou kombinaci zakončil po přihrávce Horvata z předbrankového prostoru SVEN BAERTSCHI. Asistence: Bo Horvat, Elias Pettersson.

55:04
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kempe – 2 min., faul loktem).

52:49
    Iafallo se dostal po chybě Gudbransona do samostatného úniku, bekhendovým blafákem však na Markströma nevyzrál.

51:16
    Horvat přihrál zprava před bránu Baertschimu, ten ale nedokázal puk protlačit za Budajova záda. Kings tak stále vedou 3:2.

49:43
    Dobrá šance pro Amadia, Markström ale drží svůj tým v zápase.

48:09
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Horvat – 2 min., sekání).

47:00
    Pěkná kombinace v podání domácích. Granlund ovšem nedokázal proměnit pěknou přihrávku od Del Zotta.

46:53
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Brodzinski – 2 min., hákování).

45:35
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Virtanen – 2 min., hrubost).
    44:19 HORVAT - 2:3

44:19
    Domácí se dostávají na dostřel! BO HORVAT vzal při přečíslení 2 na 1 vše na sebe a prostřelil z pravého kruhu pro vhazování brankáře Budaje. Pro útočníka s číslem 53 druhá trefa v dnešním zápase, 2:3 z pohledu Kosatek! Asistence: Tyler Motte, Erik Gudbranson.

40:01
    Střídání v týmu Los Angeles Kings: ze hřiště odešel Jack Campbell, přišel Peter Budaj.

39:53
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., sekání).
    38:06 ETEM - 1:3

38:06
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Hosté jdou necelé dvě minuty před koncem druhé třetiny do dvoubrankového vedení! Martinezovo nahození od modré čáry tečoval za Markströmova záda EMERSON ETEM. 3:1 pro Kings! Asistence: Alec Martinez, Kale Clague.

32:20
    Nahození Biegy od modré tečováno nebezpečně mezi kruhy Granlundem, Campbell ovšem předvedl skvělý postřeh a dokázal vyrazit betonem.

29:45
    Střelecký pokus Boesera z úhlu se otřel o horní tyč Campbellovy svatyně.
    28:31 PEARSON - 1:2

28:31
    Kings otáčejí skóre ve svůj prospěch! Po dobré přihrávce Toffoliho se prosazuje TANNER PEARSON. Brankáře Vancouveru překonal střelou pod horní tyč. 2:1 pro Los Angeles! Asistence: Tyler Toffoli, Kale Clague.

26:51
    Bekhend Horvata z levé strany se ještě snažil dorážet Boeser. Campbell měl plné ruce práce, aby zkrotil poskakující kotouč.

25:34
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jonny Brodzinski – 2 min., podrážení).

22:55
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Guillaume Brisebois – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drake Rymsha – 2 min., krosček).
    22:36 KEMPE - 1:1

22:36
    Třiadvacátá minuta utkání, máme srovnáno! Nepřesnou rozehrávku Biegy potrestal po bekhendovém pasu od Brodzinského se štěstím ADRIAN KEMPE. 1:1! Asistence: Jonny Brodzinski, Alex Iafallo.
    19:45 HORVAT - 1:0

19:45
    Canucks nakonec využívají přesilovku a pouhých patnáct vteřin před koncem první třetiny otevírají skóre dnešního utkání! Pettersson přihrál od pravého mantinelu na Baertschiho, ten následně poslal kotouč bekhendem mezi kruhy na BO HORVATA, který pak zakončoval bez přípravy. 1:0! Asistence: Sven Baertschi, Elias Pettersson.

18:29
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Emerson Etem – 2 min., sekání).

16:14
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., hákování).

12:25
    První větší šance dnešního utkání! Granlund to zkoušel na Campbella z těsné blízkosti, avšak nebyl úspěšný.

07:33
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Jay Beagle – 2 min., sekání).

05:03
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drake Rymsha – 2 min., sekání).

Jiří Sameš

Góly a asistencie: 20. Horvat (Baertschi, Pettersson), 45. Horvat (Motte, Gudbranson), 56. Baertschi (Horvat, Pettersson), rozh. náj. Goldobin – 23. Kempe (Brodzinski, Iafallo), 29. Pearson (Toffoli, Clague), 39. Etem (Martinez, Clague)