Dunajská Streda – Žilina | 0:0 (kon.) | | | Sereď – Podbrezová | 1:2 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Michalovce | 2:0 (kon.) |
Senica – Nitra | 1:1 (kon.) |
Lipany – L. Mikuláš | 0:2 (kon.) | | | Dubnica – Inter Bratislava | 5:1 (kon.) | | | B. Bystrica – Šamorín | 1:1 (kon.) |
Prešov – KFC Komárno | 1:2 (kon.) | | | Poprad – Lok. Košice | 2:1 (kon.) |
Příbram – Liberec | 1:3 (kon.) | | | Opava – Karviná | 1:3 (kon.) | | | Ostrava – Dukla Praha | 2:0 (kon.) |
Teplice – Slavia | 0:3 (kon.) |
Wolverhampton – Manchester City | 1:1 (kon.) | | | Arsenal – West Ham | 3:1 (kon.) | | | Bournemouth – Everton | 2:2 (kon.) |
Huddersfield Town – Cardiff | 0:0 (kon.) | | | Southampton – Leicester | 1:2 (kon.) | | | Liverpool – Brighton | 1:0 (kon.) |
Leganés – Sociedad | 2:2 (kon.) | | | Alavés – Real Betis | 0:0 (kon.) | | | Atlético Madrid – Rayo Vallecano | 1:0 (kon.) |
Valladolid – Barcelona | 0:1 (kon.) |
Brémy – Hannover | 1:1 (kon.) | | | Düsseldorf – Augsburg | 1:2 (kon.) | | | Freiburg – Frankfurt | 0:2 (kon.) |
Hertha – Norimberk | 1:0 (kon.) | | | Wolfsburg – Schalke | 2:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – Leverkusen | 2:0 (kon.) |
Juventus – Lazio | 2:0 (kon.) | | | Neapol – AC Miláno | 3:2 (kon.) |
Liége – Sint-Truiden | 3:2 (kon.) | | | Antverpy – Cercle Bruggy | 1:0 (kon.) | | | Mouscron – Eupen | 0:1 (kon.) |
Charleroi – Kortrijk | 0:2 (kon.) |
Portimonense – Santa Clara | 2:2 (kon.) | | | Benfica – Lisabon | 1:1 (kon.) | | | Porto – Guimarães | 2:3 (kon.) |
FC Ural – Groznyj | 2:1 (kon.) | | | Kazaň – CSKA Moskva | 1:1 (kon.) | | | S. Moskva – FK Dinamo Moskva | 2:1 (kon.) |
Paríž – Angers | 3:1 (kon.) | | | Amiens – Remeš | 4:1 (kon.) | | | Montpellier – Saint-Étienne | 0:0 (kon.) |
Nantes – Caen | 1:1 (kon.) | | | Nice – Dijon | 0:4 (kon.) | | | Toulouse – Nîmes | 1:0 (kon.) |
Třinec – Táborsko | 1:1 (kon.) | | | Chrudim – Sokolov | 1:2 (kon.) | | | Prostějov – Brno | 2:1 (kon.) |
Wolfsberger – Sturm Graz | 1:1 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Salzburg | 2:3 (kon.) | | | St. Pölten – Austria | 0:0 (kon.) |
Amsterdam – Emmen | 5:0 (kon.) | | | Graafschap – Groningen | 0:1 (kon.) | | | Breda – Excelsior | 0:2 (kon.) |
Zwolle – Eindhoven | 1:2 (kon.) |
Pogoń – Gdańsk | 2:3 (kon.) | | | Wisla Kraków – Zabrze | 3:0 (kon.) |
koniec
Toulouse FC
1:0
(0:0)
Nîmes Olympique
87
|
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Mustapha Diallo, přichází Theo Valls.
|
|
82
|
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Sada Thioub, přichází Umut Bozok.
|
|
81
|
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Manu García, přichází Corentin Jean.
|
|
75
|
Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Baptiste Guillaume, přichází Clément Depres.
|
|
73
|
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Mathieu Dossevi, přichází Jimmy Durmaz.
|
|
67
|
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Aaron Leya Iseka, přichází Yaya Sanogo.
|
Góly:
80. Gradel (pen.)
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 10:9. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 17:21.
Rozhodca: Frank Schneider – Djemel Zitouni, Matthieu Lombard
Diváci:
Karty: 90+4. Durmaz (TOU) – 38. Landre (NOQ), 66. Guillaume (NOQ)
Nepremenená penalta: 39. Gradel (TOU), brankár Bernardoni zneškodnil
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 10:9. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 17:21.
Toulouse FC:
Reynet – Moubandje, Jullien, Todibo, Amian – Bostock, Sangaré – Gradel (C), García (81. Jean), Dossevi (73. Durmaz) – Leya Iseka (67. Sanogo).
Náhradníci: Goicoechea – Cahuzac, Durmaz, Fortes, Jean, Sanogo, Sylla.
Tréner:
Nîmes Olympique: Bernardoni – Miguel, Landre, Briancon (C), Alakouch – De. Bouanga, Diallo (87. Valls), Savanier, Thioub (82. Bozok) – Ripart, Guillaume (75. Depres).
Náhradníci: Valette – Bobichon, Bozok, Depres, Lybohy, Paquiez, Valls.
Tréner:
Náhradníci: Goicoechea – Cahuzac, Durmaz, Fortes, Jean, Sanogo, Sylla.
Tréner:
Nîmes Olympique: Bernardoni – Miguel, Landre, Briancon (C), Alakouch – De. Bouanga, Diallo (87. Valls), Savanier, Thioub (82. Bozok) – Ripart, Guillaume (75. Depres).
Náhradníci: Valette – Bobichon, Bozok, Depres, Lybohy, Paquiez, Valls.
Tréner:
Rozhodca: Frank Schneider – Djemel Zitouni, Matthieu Lombard
Diváci:
Jakub Štěrba
@sterba19