Wolverhampton – Manchester City 1:1 (kon.) | Arsenal – West Ham 3:1 (kon.) | Bournemouth – Everton 2:2 (kon.)
Huddersfield Town – Cardiff 0:0 (kon.) | Southampton – Leicester 1:2 (kon.) | Liverpool – Brighton 1:0 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
1:1 (0:0)
Manchester City
Sobota 25.08.2018, 13:30 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 3. kolo

V druhom polčase sme videli hneď dva góly. Ako prví sa dokázali presadiť domáci futbalisti, keď skóroval Boly. Treba však povedať, že tento gól nemal platiť, pretože si tento hráč pomohol rukou. O vyrovnanie sa postaral v 69. minúte stopér hostí Laporte. V poslednej minúte mal ešte šancu na skórovanie Aguero, no jeho priamy kop skončil iba na brvne. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (15:25:50)

90+5
    90+5. Sergio Agüero (MAC)

90+5
    K lopte sa postavil Aguero, ktorý to kopol dobre, no jeho zakončenie zastavilo brvno Patríciovej brány. To bolo posledné, čo sa v tomto zápase udialo.

90+4
    Fantastická práca Saneho, ktorý poslal loptu na Aguera, ktorý bol zastavený iba za cenu faulu. Priamy kop z dobrej vzdialenosti.

90+3
    City kombinujú pred šestnástkou domácich, no po zakončení Mahreza je tu ďalší odkop od brány.

90+2
    Tento roh bol však zahraný katastrofálne a je tu odkop od brány Patrícia.

90+1
    Pozor si však musia dať na rýchle protiútoky hostí, po jednom z nich je tu rohový kop. Nadstavovať sa bude ešte 5 minút.

90
    V záverečných minútach majú viac z hry prekvapujúco domáci futbalisti, ktorí sa snažia vybojovať tri body.

89
    Opäť výborný Adama Traore, ktorý sa prezentoval prudkým prízemný centrom. Tam však bol dobre postavený Kompany. Je tu však ďalší roh domácich.
    88. Diogo Jota (WOS)

88
    Dobre to teraz spravil domáci Traore, ktorý centrom našiel svojho spoluhráča, ten však zakončuje iba vysoko nad.

87
    Striedajúci Mahrez sa okamžite zapojil do útoku, no zaplietol sa iba do vlastných kľučiek.

86
    Striedanie v tíme Wolverhampton Wanderers: z ihriska odchádza Jonny Castro, prichádza Ruben Vinagre.

85
    Striedanie v tíme Manchester City: z ihriska odchádza Raheem Sterling, prichádza Riyad Mahrez.

84
    Hra je teraz rozkúskovaná a ani jeden z tímov sa nevie na dlhší čas dostať k lopte. Navyše prichádza faul na Silvu.

83
    Sane to zahral na prednú tyč, kde ju domáci odohrali na ďalší roh. Ani ten sa však hosťom nepodarilo pretaviť do gólu.

82
    Ten môžu streliť po ďalšom rohovom kope. Na zemi sa však ocitol Jonny a tak sa ešte stále nehrá.

81
    Záverečná desaťminútovka je tu a hostia sa tak budú snažiť o streleniu gólu, ktorý by im priniesol tri body.