Brémy – Hannover 1:1 (kon.) | Düsseldorf – Augsburg 1:2 (kon.) | Freiburg – Frankfurt 0:2 (kon.)
Hertha – Norimberk 1:0 (kon.) | Wolfsburg – Schalke 2:1 (kon.) | Mönchengladbach – Leverkusen 2:0 (kon.)
VfL Wolfsburg
2:1 (1:0)
FC Schalke 04
Sobota 25.08.2018, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Nemecká Bundesliga • 1. kolo

V druhom polčase sa nám zápas napokon poriadne rozbehol. Dvakrát musel byť použitý video asistent. V 65. minúte dostal žltú kartu Nastasić a hostia dokázali napokon aj v oslabení vyrovnať. Z penalty sa presadil Bentaleb a zdalo sa, že zápas sa skončí deľbou bodov. V 94. minúte však udrel Ginczek a stanovil výsledok na konečných 2:1 pre VfL.

Ďakujeme za pozornosť. (17:28:15)

90+7

90+6
    Teuchert na útočnej polovici fauloval protihráča a pravdepodobne rozohrávka domácich bude bodkou za týmto zápasom.

90+5
    Mehmedi o loptu v strede poľa prišiel, následný center Bentaleba si domáci postrážili.
    90+4. Daniel Ginczek (WOF) - 2:1

90+4
    VfL Wolfsburg dal gól!
    V nadstavenom čase strieľa Wolfsburg vedúci gól! Camacho perfektným centrom našiel v medzere za obranou Gerhardta, ktorý síce v tutovke zlyhal, no k odrazenej lopte vo vápne sa dostal DANIEL GINCZEK a pohotovo loptu do brány dorazil.

90+3
    Teuchert sa tlačil s loptou do šestnástky, streleckú možnosť si napokon nevytvoril.

90+2
    William nepustil po pravej starne Babu a loptu nekompromisne odkopol preč.

90+1
    Nadstavuje sa až šesť minút.

90
    Camacho sa zozadu poriadne v súboji oprel do Embola a bol to nedovolený zákrok. Nasledujúci Caligiuriov priamy kop vyboxoval Casteels.

88
    V stredovom kruhu bol faulovaný Brooks, previnil sa Embolo.

87
    Williamov center z pravej strany nenašiel príjemcu, Schalke sa ubránilo.

86
    Striedanie v tíme VfL Wolfsburg: z ihriska odchádza Josip Brekalo, prichádza Admir Mehmedi.
    85. John Anthony Brooks (WOF) - 1:1
    85. Nabil Bentaleb (SCH) - 1:1

85
    Schalke 04 dalo gól!
    K lopte sa postavil NABIL BENTALEB a prudkou strelou do stredu brány prekonal Casteelsa!

84
    Odpískaná penalta! Brooks nebezpečne hral nohou vo vzduchu a navyše aj zasiahol loptu rukou. Brooks dostáva aj žltú kartu.

84
    Asi najväčšia šanca pre Schalke v tomto zápase. Bentaleb vyhral loptu v strede poľa, vysunul po pravom krídle Utha a ten dával do veľkej šance Embolovi, no ten trafil iba do brankára.

83
    Striedanie v tíme FC Schalke 04: z ihriska odchádza Suat Serdar, prichádza Nabil Bentaleb.