Prešov – Trebišov 1:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Třinec 2:3 (kon.) | Sparta Praha – Ružomberok sk 0:0 (kon.)
Podbrezová – L. Mikuláš 2:0 (kon.) | Pardubice – Liberec jun. 1:2 (kon.) | Teplice – Ústí n. L. 1:2 (kon.)
Trnava – Slovácko sk 4:2 (kon.) | Ferencvároš – Zlín 1:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Hr. Králové 3:0 (kon.)
Vlašim – Dukla Praha 1:4 (kon.) | Táborsko – Příbram 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Varnsdorf 3:0 (kon.)
Sokolov – Plzeň 0:2 (kon.) | Ostrava – Zlaté Moravce sk 4:0 (kon.) | Senica – Petržalka 0:3 (kon.)
Znojmo – Caribian All Stars 6:0 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
1:4 (1:1)
FK Dukla Praha
cz Streda 27.06.2018, 17:00 • Stadion v Kollárově ulici, Vlašim • Prípravný zápas

80
    Dukla právě vstřelila branku!
    Další branka na sebe nenechala dlouho čekat. LUKÁŠ HOLÍK napřáhnul zpoza šestnáctky ke střele a nedal domácímu brankáři šanci zasáhnout – 1:4.

78
    Hosté odskakují do dvoubrankového vedení. DAVID BEZDIČKA využil chyby domácí obrany a přidal svůj druhý gól v dnešním zápase – 1:3.

68
    Tohle byl opravdu povedená akce, kterou zakončil ŠTĚPÁN KOREŠ. Pražané tedy otáčejí nepříznivý průběh zápasu a vedou – 1:2.

36
    Je vyrovnáno! Autorem krásného lobu je DAVID BEZDIČKA.

3
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Prakticky hned z protiakce se domácím podařil vstřelit gól. Pas za obranu si našel OSKAR FOTR, který míč dostal za záda bezmocného Rady.

Jiří Paýr

Góly: 3. Fotr – 36. Bezdička, 68. Koreš, 78. Bezdička, 80. Holík

FC Sellier & Bellot Vlašim: Bačkovský – Fortelný, Plachý, Fotr, Štochl, Kadlec, Mizerák, Skopec, Plechatý, Kučera, Selemani
    Náhradníci: Ivanko, Březina, Janda, Novotný, Pavlík, Beník

FK Dukla Praha:
    První poločas: Rada – Brejcha, Holenda, Vopat, Douděra, Ostojič, Tetour, Koval, Bezdička, Chlumecký, Podaný
    Druhý poločas: Rada – Preisler, Šimek, Bezpalec, Miloševič – Kozel, Hanousek, Holík – Koreš, Schranz (60. Bezdička), Vlček

Rozhodca: Hocek – Nádvorník, Ratajová