Faerské ostrovy – Fínsko 1:3 (kon.)
Faerské ostrovy
1:3 (1:0)
Fínsko
cz Piatok 08.06.2018, 18:00 • Svangaskard stadion, Toftir • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 3

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:57:51)

Je konec a nakonec se z vítězství po skvělém obratu raduje Finsko. Těsně před přestávkou poslal domácí do vedení Heinesen. Ovšem konec utkání hosté zvládli skvěle, když se v 78. minutě prosadil Kallman, který o pět minut později přidal i druhou branku a otočil utkání. V nastaveném čase přidal pojistku Lappalainen a Finsko tak bere tři body po výhře 3:1.

90+5

90+4
    Domácí se dopustili faulu ve středu hrací plochy.

90+3
    Finsko právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Finové dávají třetí branku a konec utkání se jim povedl naprosto skvěle! Autorem branky je LASSI LAPPALAINEN!

90+2
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Kallman, přichází Ala-Myllymaki.

90+2
    Nyní hosté získali odkop od své brány.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut nad rámec základní hrací doby.

89
    Finové získali rohový kop ke konci zápasu.

87
    Žlutou kartu dostává Vaisanen (Finsko).

87
    Střela domácího hráče skončila jen vedle finské svatyně a Keto má odkop od své brány.

85
    Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Hansen B., přichází Egilsson.

85
    Domácí se navíc dopustili faulu ve středu hrací plochy a Finové získali volný kop.

83
    Obrana Faerských ostrovů konec utkání vůbec nezvládá a BENJAMIN KALLMAN se trefuje po rohovém kopu! Otáčí tak výsledek utkání a hosté vedou 2:1! Asistence: Pirttijoki.

82
    Hostující výběr získal rohový kop z pravé strany.

80
    Nyní hosté opět drží míč ve středu hrací plochy a snaží se dostat dopředu.

79
    Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Heinesen, přichází Bech.

78
    Tak přece jenom se Finové dočkali srovnávacího gólu dvanáct minut před koncem! Autorem branky je BENJAMIN KALLMAN. Asistence: Jensen.