Mexiko – Škótsko 1:0 (kon.) | Albánsko – Ukrajina 1:4 (kon.) | Brazília – Chorvátsko 2:0 (kon.)
Kostarika – Sev. Írsko 3:0 (kon.) | Saudská Arábia – Peru 0:3 (kon.) | Španielsko – Švajčiarsko 1:1 (kon.)

Ukrajina právě vstřelila branku!
    Ukrajina si o minutu později bere zpět třígólové vedení! Jarmolenko šel sám na brankáře, ale všiml si lépe postaveného JEVHENA KONOPLJANKY, který míč uklidil do prázdné branky!
    89. Emanuele NDOJ - 1:3

89
    Albánie právě vstřelila branku!
    Albánie se přeci jen dočkala! Ukrajinská obrana v závěrečných minutách přeci jen polevila v koncentraci a nechala soupeři prostor! EMANUELE NDOJ vyslal přízemní střelu k tyči, po které se Lunin natahoval marně!
    45+1. Andrej JARMOLENKO - 0:3

45+1
    Třetí branka Ukrajiny v samotném závěru prvního poločasu! Na pěknou přihrávku do pokutového území si naběhl Besedin, který našel osamoceného ANDREJE JARMOLENKA a ten doklepl míč do sítě!
    36. Andrej JARMOLENKO - 0:2

36
    Ukrajina navyšuje své vedení na 2:0! ANDREJ JARMOLENKO si tentokrát zpracoval míč na hranici pokutového území, prosmýkl se mezi obránci a střelou nad brankářem poslal míč do sítě!
    31. Jevhen KONOPLJANKA - 0:1

31
    Ukrajina se dostává do vedení! JEVHEN KONOPLJANKA si naběhl na Jarmolenkovo přiklepnutí a pohotovou střelou placírkou uklidil míč na vzdálenější tyč!

Tomáš Kubečka

Góly: 89. Ndoj – 31. Konopljanka, 36. Jarmolenko, 45+1. Jarmolenko, 90. Konopljanka

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 9:8. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 10:6.
    Albánsko: Berisha – Veseli, Hysaj, Djimsiti, Mavraj – Lilaj, Ndoj – Roshi (46. Memolla), Ramadani, Lenjani (46. Balaj) – Manaj
    Náhradníci: Lika, Gavazaj, Ajeti, Hoxha, Memolla, Guri, Cikalleshi, Balaj

Ukrajina: Lunin – Sobol, Burda, Krivcov, Butko (86. Karavajev) – Zinčenko (71. Lukančuk), Konopljanka – Malinovskij (71. Kovalenko), Romero (58. Šabanov), Jarmolenko – Besedin (46. Selezňov)
    Náhradníci: Sydorčuk, Bojko, Karavejev, Selezňov, Lukančuk, Matvijenko, Šabanov