Perm – Lok. Moskva 2:1 (kon.) | Groznyj – Chabarovsk 0:0 (kon.) | FK Dinamo Moskva – Arsenal Tula 2:1 (kon.)
S. Moskva – Tosno 2:1 (kon.)
FK Achmat Groznyj
0:0 (0:0)
SKA Chabarovsk
cz Sobota 31.03.2018, 13:00 • Achmat Arena, Groznyj • Ruská Premier Liga • 24. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Ve 24. kole ruské Premier Lize se proti sobě utkají týmy FK Achmat Groznyj a SKA Chabarovsk. V posledním vzájemném zápase se hrálo na půdě Chabarovsku. Už ve 13. minutě poslal domácí do vedení Šavičev. V 65. minutě ovšem srovnal Mbengue a v 82. minutě otočil utkání Švets. Nakonec ale v 88. minutě srovnal Hristov a toto utkání skončilo remízou 2:2. Achmat se momentálně nachází na jedenáctém místě s dvaceti šesti body a skóre 22:30. Nejlepšími střelci jsou se třemi góly Wilker, Jaba, Sadajev a Švets. Chabarovsk je momentálně až na posledním šestnáctém místě se dvanácti body a skóre 16:42. Nejlepším střelcem SKA je se čtyřmi góly Markovič. Úvodní výkop je naplánován na 13:00.

FK Achmat Groznyj: Gorodov – Ángel, Semjonov, Plijev, Mohammadi – Silva Lima (C), Ivanov – Mitrišev (60. Roši), Švec (74. Sadajev), Jaba (81. Ravanelli) – Mbengue.
    Náhradníci: Gudijev – Achjadov, Balaj, Bacujev, Bernard Beriša, Ravanelli, Ch. Kadyrov, Rodolfo, Roši, Sadajev, Umajev.

SKA Chabarovsk: Krivoručko – Jedijev, Dimidko, Tubić – Kabutov (C), Makarov (79. Kalinskij), Čerevko (85. Savičev), S. Samsonov (90+1. Sekulski), Nikiforov – Kanunnikov, Karasev.
    Náhradníci: Adeleye, Bogajev, Kalinskij, Kolesničenko, Pucko, Savičev, Sekulski.

Rozhodčí: Karasev – Averjanov, Kalugin.

1

1
    O úvodní výkop se postarali hosté a po chvíli vystřelil Dmitrij Kabutov, ovšem minul bránu Jevgenije Gorodova.

2
    Nyní mají míč v držení domácí hráči, kteří dnes nastoupili v bílých dresech, zatím co hosté v červenomodrých.

3
    Po nepřesné přihrávce získal Chabarovsk autové vhazování na polovině domácích.

4
    Domácí se dostali dopředu po levé straně, ale následný centr se hráči Achmatu vůbec nepovedl a následuje pouze odkop od brány Krivoručka.

6
    Po chybě hostujících hráčů se do protiútoku dostali domácí, ale následný centr si útočník Achmatu nezpracoval a míč mu utekl do zámezí.

7
    Nyní hosté získali autové vhazování na své polovině.

8
    Následně zahrál domácí hráč rukou a Chabarovsk získá balón uprostřed hrací plochy.

9
    Nyní se Wilker Ángel provinil faulem a Chabarovsk tak má volný kop z pravé strany.

10
    Ovšem s následným centre si lehce poradila domácí obrana a odhlavičkovala míč do bezpečí.

11
    Ismail Jedijev srazil k zemi Leo Jaba a Groznyj tak bude u míče i nadále.

12
    Následně se domácí prokombinovali až ke střele, ovšem ta skončila pouze vedle hostující svatyně a Alexandr Krivoručko tak nemusel zasahovat.

13
    Domácí velmi hodně zaváhali přes své rozehrávce, ale následná střela z kopačky hostujícího útočníka skončila opět pouze vedle brány.

14
    V ofsajdové pasti se nyní ocitli hosté a u míče tak bude opět Achmat.

15
    Poté se opět dostal k míči Chabarovsk, ale následná střela byla zblokována.

16
    Útok Achmatu nevyšel a hosté pouze odkopli míč do bezpečí.

18
    Zatím se bojuje především ve středu hřiště a všechny následné střely skončily pouze vedle soupeřovy svatyně.

20
    Nyní to hosté zkouší po pravé straně, ale následný centr byl zblokován.

21
    Poté se k míči sice opět dostali hosté, ale následný centr skončil jen u brankáře Jevgenije Gorodova.

22
    Alexandr Krivoručko i s menšími problémy nakonec vyrazil centr domácích, kteří se následně provinili faulem.

23
    Útok domácích střelou neskončil a následuje odkop od brány Krivoručka.

25
    Domácí hráč v hlavičkovém souboji poslal k zemi svého protihráče a ten je nyní ošetřován na hrací ploše.

26
    Domácí získali autové vhazování po nepřesné přihrávce soupeře.

27
    Další faul ze strany Achmatu a hosté tak mají další volný kop.

28
    Ismael Silva Lima i přes veškerou snahu nakonec ztratil míč.

29
    Ovšem následný nákop hostů skončil pouze u obrany Achmatu.

30
    Půl hodina dnešního zápasu je za námi a zatím je hra velice vyrovnaná.

31
    Do velmi dobré střely se dostal domácí hráč, ale ta nakonec skončila pouze vedle pravé tyče!
    31. Střela domácího hráče skončila vedle pravé tyče.

32
    Následný centr do vápna směřován na Mbengueho sice došel, ale tento domácí útočník po lehkém kontaktu spadl a žádal o pokutový kop, ovšem rozhodčí jasně rozpažil.

33
    Nyní hosté získali rohový kop z pravé strany.

34
    Následný rohový kop ovšem nic nepřinesl a k míči se opět dostali domácí. Ti následně vyrazili dopředu, ale zastavil je ofsajd.

35
    Nyní se domácí hráč provinil faulem ve středu hrací plochy a u míče tak opět bude Chabarovsk.

36
    Se střelou domácího hráče měl brankář Alexandr Krivoručko menší problémy, ale nakonec nadvakrát chytil míč do rukou.

38
    Domácí se provinili dalšího faulu a Chabarovsk tak má volný kop.

39
    Ovšem po něm se hostující útočník ocitl v ofsajdové pasti a útok je u konce.

40
    Nyní Achmat získal rohový kop z levé strany.

41
    Ovšem po následném centru se k míči dostali pouze hosté.

41
    Jedijev viditelně poslal domácího hráče k zemi a rozhodčí vytáhl žlutou kartu. Achmat tak má volný kop z levé strany.

42
    Po centru z volného kopu hostující brankář pouze vyboxoval míč.

43
    A další faul ve středu hrací plochy, tentokrát se provinil Dmitrij Kabutov.

44
    Po útoku Achmatu ovšem míč skončil opět pouze vedle brány Krivoručka.

45
    Nyní hosté získali autové vhazování na polovině Achmatu.

45+1
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

45+1
    Hosté tak ještě mohou ohrozit bránu po rohovém kopu.

45+1
    Ovšem následně se do protiútoku dostali domácí, ale střela Mbengueho šla pouze do míst, kde byl připraven Krivoručko.

45+1

První půle je u konce a stav je zatím bezbrankový. Ve 31. minutě se k míči dostal domácí hráč, ale následně vypálil pouze vedle brány. Na konci první půle šli domácí do protiútoku, ale s následnou střelou si Krivoručko poradil.

Druhý poločas začne přibližně v 14:02.

46

47
    Domácí hráč se provinil faulem a u míče tak opět bude Chabarovsk.

48
    Míč sice skončil v síti, ale gól Achmatu neplatí, jelikož se píská ofsajd!
    48. Neuznaná branka Achmatu.

49
    Centr Chbarovsku skončil pouze v zámezí a Gorodov má odkop od své svatyně.

51
    Hosté lacině přišli o míč a Achmat tak může jít do protiútoku.

52
    Ovšem následně se k míči dostali opět hosté, ale poté skončil míč jen u brankáře Gorodova.

53
    Wilker Ángel nepřihrál vůbec přesně a Chabarovsk tak má autové vhazování.

54
    Nyní se hosté ocitli v ofsajdové pasti.

55
    Míč skončil jen za bránou Chabarovsku a ten tak má odkop od své svatyně.

57
    Domácí hráč se skvěle dostal po levé straně vápna až ke střele, ale ta byla zblokována a následuje rohový kop pro Achmat.

58
    Ovšem následný centr skončil jen v zámezí a Krivoručko tak má odkop od své brány.

59
    Domácí hráč se ocitl ve velké šanci, ovšem minul bránu a nakonec mu byl odpískán ofsajd.

60
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Magomed Mitrišev, přichází Odise Roši.

61
    Domácí jsou poslední minuty velice aktivní, ale následný centr skončil jen u brankáře Krivoručka.

62
    Přihrávka domácích do běhu byla příliš dlouhá a skončila jen u hostujícího brankáře.

63
    Další centr do vápna a následně se do zakončení hlavou dostal další domácí hráč, ale Krivoručko byl připraven.

64
    S následným centrem Achmatu si lehce poradila obrana Chabarovsku.

65
    Poslední minuty domácí tým dominuje hře a posílá další centr do vápna.

65
    Po zmatku v hostující šestnáctce se dostal ke střele Ismael Silva Lima, ale Alexandr Krivoručko předvedl fantastický zákrok a tak ani tento pokus nekončí gólem!
    65. Alexandr Krivoručko předvedl skvělý zákrok.

66
    Po následném rohovém kopu se domácí do zakončení nedostali, ale stále jsou u balónu.

67
    Střela Zaurbeka Plijeva skončila pouze v boční síti a Krivoručko má další odkop od své svatyně.

69
    Domácí obléhají šestnáctku Chabarovsku, ale následná rána skončila jen vedle brány.

70
    Ablaye Mbengue se dostal k balónu ve vápně a následně vypálil z levé strany, ale míč skončil těsně vedle pravé tyče.

72
    Nyní musel zasahovat Gorodov proti střele, která ale neměla moc razance.

73
    Poté se do zakončení opět dostal domácí hráč, ale Krivoručko si sním lehce poradil.

74
    Alexandr Čerevko byl zfaulován Leo Jabou.

74
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Anton Švec, přichází Zaur Sadajev.

75
    Nyní se domácí hráč provinil faulem a Chabarovsk má přímý kop.

77
    Domácí získali autové vhazování na své polovině.

78
    Sadajev udeřil hostujícího hráče a dostal žlutou kartu.

79
    Střídání v týmu SKA Chabarovsk: ze hřiště odchází Sergej Makarov, přichází Nikolaj Kalinskij.

80
    Domácí se dostali do další šance a vybojovali rohový kop.

81
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Leo Jaba, přichází Ravanelli.

82
    Po rohovém kopu ovšem skončil míč jen vedle hostující svatyně.

83
    Achmat je lepším týmem a snaží se dnes zvítězit, ovšem s následným centrem si opět poradil brankář Krivoručko.

85
    Střídání v týmu SKA Chabarovsk: ze hřiště odchází Alexandr Čerevko, přichází Konstantin Savičev.

86
    Přihrávka domácích do běhu byla příliš dlouhá a opět skončil míč jen u brankáře Krivoručka.

87
    Příliš dlouhý centr hostů skončil jen u domácího brankáře a Achmat tak jde opět dopředu.

89
    Opět jsou u míče hráči Achmatu, ale následný centr byl zblokován a následuje rohový kop.

90
    Po rohu se domácí dostali do zakončení, ale to skončilo pouze vedle brány Krivoručka.

90+1
    Střídání v týmu SKA Chabarovsk: ze hřiště odchází Arťom Samsonov, přichází Łukasz Sekulski.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90+2
    Po centru z pravé strany se dostal do zakončení hlavou útočník Achmatu, ale nezamířil přesně.

90+3
    Nyní se ovšem faulu dopustil domácí hráč a u míče budou hosté.

90+3
    Domácí ještě mají čas na poslední akci.

90+3
    Zblokovaný centr domácích a následuje rohový kop pro Achmat.

90+4
    Po rohovém kopu sice letěl míč na domácího hráče, ale ten nezakončil nejlépe.

90+4

Je konec. Branky jsme se nakonec nedočkali a pro hosty je to cenný bod. Ve 31. minutě se k míči dostal domácí hráč, ale následně vypálil pouze vedle brány. Na konci první půle šli domácí do protiútoku, ale s následnou střelou si Krivoručko poradil. Ve druhé půli měl Achmat velký tlak, ale branku vstřelit nedokázal, jelikož na druhé straně byl skvělý brankář Krivoručko. Achmat tak je na devátém místě, zatím co Chabarovsk stále na posledním.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:57:42)