Hoffenheim – Kolín nad Rýnom 6:0 (kon.) | Schalke – Freiburg 2:0 (kon.) | Leverkusen – Augsburg 0:0 (kon.)
Hannover – Lipsko 2:3 (kon.) | Stuttgart – Hamburger 1:1 (kon.) | Bayern – Dortmund 6:0 (kon.)
Hertha – Wolfsburg 0:0 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
6:0 (1:0)
1. FC Kolín nad Rýnom
Sobota 31.03.2018, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Nemecká Bundesliga • 28. kolo

Po prvom polčase nebolo vôbec jasné, či sa domácim podarí získať všetky body v zápase. Zlom však prišiel už v úvode druhej polovice hry, keď v 47. minúte pridal druhý gól Gnabry, o pár minút sa k nemu pridal Uth, neskôr Rupp, v 65. minúte opäť Uth a gólové predstavenie zakončil v 76. minúte Žulj. Hoffenheimu sa takýto výsledok podaril v Nemeckej Bundes lige len raz a dnes predstavilo gólovú parádu po dlhých rokoch opäť. Ja sa s vami po tomto skvelom zápase lúčim a prajem vám príjemné prežite Veľkonočných sviatkov pri športových prenosoch od onlajnou. Dovidenia. (17:24:38)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 13:9.

90+1

90
    Hostia ho však nezahrali vôbec dobre a Baumann nemal žiadnu prácu.

90
    Córdoba na záver vybojoval rohový kop pre Kolín.

89
    A domáci na záver ešte kombinujú v blízkosti Hornovej bránky.

88
    Uth sa teraz dostal do dobrej šance a mohol v tomto zápase dosiahnuť hettrick, jeho útočné ťaženie ale zastavil v šestnástke Meré.

87
    Hlučné chorály z domáceho fanklubu sprevádzajú tento koniec, ktorý sa nesie v tréningovom tempe.

86
    A Hoffenheim stráca na postup do Európskej ligy už len 3 body, čo môže domácich tešiť tiež.

84
    Záber na Osaka, ktorý sedel nespokojný na lavičke hovoril asi za všetko. Hostia takúto prehru po dobrých výsledkoch s Leverkusenom a Lipskom neočakávali.

83
    Zápas už stratil tempo a hráči už len čakajú na koniec.

82
    Domáci majú loptu pod kontrolou a strážia si skvelý výsledok.

81
    Kadeřábek teraz potiahol loptu po pravej strane, odkiaľ sa snažil poslať center pred bránu Horna, skvelo však zakročil obranca hostí a nedovolil Hoffenheimu ešte zvýšiť svoj náskok.

80
    Zápas sa nám pomaly chýli ku koncu a hostia kombinujú v strede ihriska.

79
    Už vieme, že Hoffenheimu sa len raz v Bundes lige podarilo urobiť takýto výsledok a zdolať súpera 6:0. Dnes môžu tento rekord ešte pokoriť.

78
    Fanúšikovia sa dnes majú skutočne načo pozerať a dnes sa veľmi dobre bavia futbalom.

77
    A domácim štadiónom už putuje mexická vlna.

76
    Žltú kartu dostáva Robert Žulj (TSG 1899 Hoffenheim).

76
    Tak toto je zrejme najvyššia výhra Hoffenheimu v Bundes lige, akú kedy v tejto súťaži dosiahol.