Angers – Rennes 1:2 (kon.) | Guingamp – Montpellier 0:0 (kon.) | Lyon – Lille 1:2 (kon.)
Metz – Marseille 0:3 (kon.) | Nantes – Monaco 1:0 (kon.) | Toulouse – Nice 1:2 (kon.)
Paríž – Troyes 2:0 (kon.)
Paríž Saint-Germain
2:0 (0:0)
ESTAC Troyes
cz Streda 29.11.2017, 21:00 • Parc des Princes, Paříž • Ligue 1 Uber Eats • 15. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera a u dalších onlajnů se těším na počtenou. (22:57:14)

Jelikož Lyon prohrál doma s Lille a Monako v Nantes, náskok PSG na čele vzrostl už na deset bodů, na druhé místo se totiž posunula Marseille. Troyes se po dnešní prohře propadlo na 13. místo, stále je však v kontaktu s předními příčkami.

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:14.

Duel je u konce a PSG nakonec poráží Troyes 2:0. Vítězství to však nebylo vůbec jednoduché, hosté dobře bránili a dlouho odolávali tlaku Pařížanů. Samassa v první půli chytil Cavanimu penaltu a ve druhém poločase domácí dlouho na šanci čekali. V 73. minutě se však k míči dostal Neymar a z nenápadné akce otevřel skóre, když pěknou ranou k tyči vsítil devátý gól v Ligue 1. Troyes mělo šanci na srovnání, ale Hjun-Čun hlavičkou zblízka připraveného Trappa nepřekonal. V závěru pojistil výhru PSG svým 17. gólem v sezóně Cavani, který dostal dobrý pas od Neymara a se štěstím prostřelil Samassu.
    PSG poráží Troyes 2:0 a má už desetibodový náskok!

90+3

90+3
    Mbappé dostal přihrávku do vápna a vybojoval rohový kop.

90+2
    Neymar opět předvedl své umění, zdánlivě lehce přešel přes Deplagneho a poté byl faulován.

90+1
    Nastavují se tři minuty.
    90. Edinson CAVANI - 2:0

90
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Domácí potvrzují vítězství druhou brankou! Neymar dostal přihrávku na levou stranu, počkal si na dobíhající spoluhráče, našel přesně EDINSONA CAVANIHO, který tvrdou ranou prostřelil Samassu a připsal si 17. letošní branku! Hostující gólman si na míč nohou sáhl, ale vytěsnit ho mimo tři tyče nedokázal.

90
    Nkunku přihrál do strany Meunierovi, který mu vracel míč do pokutového území, Nkunku se s ním chtěl obtočit, ale v dobré pozici mu odskočil.

89
    Střídající Nkunku si s prvním dotykem neporozuměl a nepřihrál přesně Neymarovi.

88
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain F.C.: ze hřiště odchází Javier Pastore, přichází Christopher Nkunku.

87
    Azamoum čistě zastaven Pastorem, autové vhazování pro Troyes.

87
    Verratti našel na středu Cavaniho, který si ťukl míč před sebe do pokutového území, dobře zasáhl bránící Traoré.

86
    Neymar byl teď na poslední chvíli vyskluzován Hérellem. Brazilský útočník už si chytal míč na pravačku, hostující obránce zasáhl včas.

85
    Deplagne na poslední chvíli zasáhl proti Neymarovi, který přihrával před bránu nabíhajícímu Cavanimu. Rohový kop pro Pařížany.