Chievo – Hellas Verona 1:2 (4:5 po pen.) | Turín – Carpi FC 2:0 (kon.)
FC Turín
2:0 (2:0)
Carpi FC 1909
cz Streda 29.11.2017, 21:00 • Stadio Olimpico Grande, Turín • Taliansky pohár • 4. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:59:05)

Je konec. Turín zaslouženě postupuje v Coppa Italia do osmifinále, když porazil dnešního druholigového soupeře 2:0. Už v 19. minutě se k míči na hranici vápna dostal Iago Falque a krásnou ránou k pravé tyči poslal domácí do vedení. Ve 32. minutě si Andrea Belotti naskočil ve vápně na centr a hlavičkou poslal Turín do dvoubrankového vedení. Poté se ještě domácí dostali do pár příležitostí, ale branka už nepadla ani po přímém kopu ke konci utkání, který zahrával brankář Milinkovič-Savič, ale trefil pouze břevno.

90+3
    90+3. Brankář Milinkovič-Savič trefil z přímého kopu pouze břevno!

90+3
    K přímému kopu se postavil brankář Milinković-Savić! A tvrdou ránou orazítkoval břevno!

90+2
    Sabbione poslal Belottiho k zemi a zaslouženě dostal žlutou kartu. Turín bude mít přímý kop z dobré pozice.

90+1
    Boyé si něco vyřizoval s Mbayem, který ho atakoval zezadu.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    Turín drží míč na své půli a o dnešním vítězi je rozhodnuto. Poměr kvality mezi dnešními soupeři jde vidět a Turín zaslouženě postupuje dál.

87
    Domácí Edera to zkoušel po pravé straně a vybojoval rohový kop.

86
    Střídání v týmu Carpi FC 1909: ze hřiště odchází Vitturini, přichází Yamga.

84
    Ovšem poté neprošli přes obranu Carpi, která je ve druhém poločase skvělá.

82
    De Silvestri si zpracoval míč na pravé straně a Turín dál pokračuje v útoku vpřed.

80
    Nzola se dopustil faulu uprostřed hřiště a u míče budou opět domácí.

79
    Opět postupným útokem dopředu se dostává Turín, ale tentokrát obrana Carpi skvěle zapracovala a odebrala domácím míč.

78
    Po faulu domácích mělo Carpi volný kop, ale po centru z něj se do zakončení hosté nedostali.

77
    De Silvestri si naskočil na centr z přímého kopu, ale hlavou přestřelil bránu hostů a stav je tedy stále 2:0 pro domácí Turín.