Southampton – Everton 4:1 (kon.) | Burnley – Arsenal 0:1 (kon.) | Huddersfield Town – Manchester City 1:2 (kon.)
Huddersfield Town
1:2 (1:0)
Manchester City
Nedeľa 26.11.2017, 17:00 • John Smith's Stadium Huddersfield • Anglická Premier League • 13. kolo

Dramatické stretnutie medzi Huddersfieldom a Manchestrom City tak končí priaznivejšie pre celok Pepa Guardiolu. Ten síce prehrával v polčasovej prestávke po vlastnom góle Otamendiho, lenže v druhom dejstve po góloch Aguera z penalty a víťaznej trefe Sterlinga berú tri body podľa predpokladov hráči Citizens. (18:55:15)

90+5
    Žltú kartu dostáva Leroy Sané (Manchester City).

90+5
    Po záverečnom hvizde ešte vidí červenú kartu van La Parra.

90+5

90+4
    Ďalší nedovolený zákrok van La Parru zrejme definitívne pochováva šance svojho celku na vyrovnanie. Lopta naďalej pre zverencov Guardiolu.

90+3
    Gundogan bol faulovaný v strede poľa a lopta teda ostáva na kopačkách hráčov Citizens.

90+2
    Hostia už zrejme svoje jednogólové vedenie dokážu udržať dokonca stretnutia. Výborne to teraz robí Sterling, ktorého zásluhou bude mať výhodu rohového kopu jeho tím.

90
    Rozhodca pridáva k tomuto zápasu ešte posledných päť minút nadstavenia.

89
    Striedanie v tíme Manchester City: z ihriska odchádza David Silva, prichádza Eliaquim Mangala.

88
    Po faule Silvu mali domáci veľkú šancu ohroziť Edersonovu bránku po štandartke. To chcel využiť Mooy, ale jeho pokus mieril pár centimetrov vedľa tyče. Veľká škoda pre domáci Huddersfield.

86
    Žltú kartu dostáva David Silva (Manchester City).

86
    Striedanie v tíme Huddersfield Town: z ihriska odchádza Jonathan Hogg, prichádza Steve Mounié.

85
    Striedanie v tíme Manchester City: z ihriska odchádza Sergio Agüero, prichádza Ilkay Gündoğan.
    84. Raheem Sterling (MAC) - 1:2

84
    Manchester City dal gól!
    Tak predsa len hosťujúci tím dokázal v záverečnej desať minútovke vstreliť vytúžený vedúci gól. Do šance sa najprv dostal Jesus, ktorého vychytal Lössl. Následne sa však ešte dostal k strele RAHEEM STERLING, ktorý so šťastím, ale predsa dostal loptu do siete!

83
    V brejkovej možnosti hľadal De Bruyneho Saného, lenže po prihrávka belgičana nevyšlo nemeckému záložníkovi spracovanie.

82
    Striedajúci Quaner centroval z pravej strany, jeho pas bol zblokovaný Delphom a nasleduje rohový kop Huddersfieldu.