Skalica – Osmos Bratislava 5:2 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 5:2 (kon.) | Dubnica – Spišská N. Ves 6:2 (kon.)
Prešov – Michalovce 2:1 (kon.) | Nové Zámky B – Topoľčany 0:6 (kon.)
TSS GROUP Dubnica
6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
HK Spišská Nová Ves
Piatok 24.11.2017, 18:00 • ZŠ Dubnica n/Váhom • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 23. kolo

Zápas sa končí výsledkom 6:2! (20:48:13)

56:14
    Hostia v plnom počte.

54:14
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Findura – 2 min., podrazenie).

53:31
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Berák – 2 min., napadnutie + 10 min. osobný trest, napadnutie).

51:41
    Dubnica dáva gól!
    V 52. minúte zápasu dávajú domáci gól v oslabení a upravujú tak stav na 6:2! Gól strelil HEGYI. Bez asistencie.

50:48
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (J. Švec – 2 min., vrazenie na mantinel).

49:41
    V 50. minúte zápasu je stav 5:2! Gól strelil J. ŠVEC. Asistencia: Ďuriš.

49:37

47:37
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Gurčík – 2 min., krosček).

40:01

Po dvoch tretinách je stav zápasu 4:2!

40:00

34:08
    V 35. minúte zápasu domáci využívajú presilovku a idú tak do vedenia 4:2! Gól strelil REHÁK. Asistencie: Ďurkech, Nemček.

32:30
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Vantroba – 2 min., podrazenie).

32:21
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (hráčska lavica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

31:00
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Bobček – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

28:54
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Ďurkech – 2 min., sekanie).
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím TSS GROUP Dubnica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 12. Jakúbek (bez asistencie), 22. Habšuda (Kútny), 24. Kanaet (Trenčan, Kútny), 35. Rehák (Ďurkech, Nemček), 50. J. Švec (Ďuriš), 52. Hegyi (bez asistencie) – 8. Gurčík (Giľák), 29. Vantroba (Nagy)

TSS GROUP Dubnica: Hiadlovský – Bobček, Rehák, Habšuda, Ďurkech, E. Švec, Burzala, Vladimirov, Trenčan – Jakúbek, Ďuriš, Berák – Kluka, Hegyi, Nemček – Jakubík, Kanaet, Kútny – Briestenský, J. Švec, Špankovič
    HK Spišská Nová Ves: Pajpach – Vantroba, Forrai, Gurčík, Bdžoch, Kyčák, Šterbák, Krmenčík – Olejník, Nagy, Findura – Giľák, Uhrík, Lesňák – Koky, Štrauch, Chmeľ – Bednarčík, Halász

Rozhodca: Branislav Píšťanský – Michal Drblík, Oto Durmis