Skalica – Osmos Bratislava 5:2 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 5:2 (kon.) | Dubnica – Spišská N. Ves 6:2 (kon.)
Prešov – Michalovce 2:1 (kon.) | Nové Zámky B – Topoľčany 0:6 (kon.)
TSS GROUP Dubnica
6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
HK Spišská Nová Ves
Piatok 24.11.2017, 18:00 • ZŠ Dubnica n/Váhom • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 23. kolo

51:41
    Dubnica dáva gól!
    V 52. minúte zápasu dávajú domáci gól v oslabení a upravujú tak stav na 6:2! Gól strelil HEGYI. Bez asistencie.

49:41
    V 50. minúte zápasu je stav 5:2! Gól strelil J. ŠVEC. Asistencia: Ďuriš.

34:08
    V 35. minúte zápasu domáci využívajú presilovku a idú tak do vedenia 4:2! Gól strelil REHÁK. Asistencie: Ďurkech, Nemček.

28:43
    Spišská Nová Ves dala gól!

V 29. minúte zápasu hostia znižujú na 3:2! Gól strelil VANTROBA. Asistencia: Nagy.

24:00
    V 24. minúte zápasu sa domáci dostávajú do vedenia 3:1! Gól strelil KANAET. Asistencie: Trenčan, Kútny.

21:31
    V 22. minúte zápasu idú domáci do vedenia 2:1! Gól strelil HABŠUDA. Asistencia: Kútny.

11:19
    V 12. minúte zápasu domáci vyrovnávajú na 1:1! Gól strelil JAKÚBEK. Bez asistencie.

08:00

Hostia v 8. minúta dávajú gól v oslabení a tak je stav zápasu 0:1! Gól strelil GURČÍK. Asistencia: Giľák.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím TSS GROUP Dubnica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 12. Jakúbek (bez asistencie), 22. Habšuda (Kútny), 24. Kanaet (Trenčan, Kútny), 35. Rehák (Ďurkech, Nemček), 50. J. Švec (Ďuriš), 52. Hegyi (bez asistencie) – 8. Gurčík (Giľák), 29. Vantroba (Nagy)

TSS GROUP Dubnica: Hiadlovský – Bobček, Rehák, Habšuda, Ďurkech, E. Švec, Burzala, Vladimirov, Trenčan – Jakúbek, Ďuriš, Berák – Kluka, Hegyi, Nemček – Jakubík, Kanaet, Kútny – Briestenský, J. Švec, Špankovič
    HK Spišská Nová Ves: Pajpach – Vantroba, Forrai, Gurčík, Bdžoch, Kyčák, Šterbák, Krmenčík – Olejník, Nagy, Findura – Giľák, Uhrík, Lesňák – Koky, Štrauch, Chmeľ – Bednarčík, Halász

Rozhodca: Branislav Píšťanský – Michal Drblík, Oto Durmis