Skalica – Osmos Bratislava 5:2 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 5:2 (kon.) | Dubnica – Spišská N. Ves 6:2 (kon.)
Prešov – Michalovce 2:1 (kon.) | Nové Zámky B – Topoľčany 0:6 (kon.)
TSS GROUP Dubnica
6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
HK Spišská Nová Ves
Piatok 24.11.2017, 18:00 • ZŠ Dubnica n/Váhom • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 23. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

00:01

MHK Dubnica nad Váhom: Hiadlovský – Bobček, Rehák, Habšuda, Ďurkech, E. Švec, Burzala, Vladimirov, Trenčan – Jakúbek, Ďuriš, Berák – Kluka, Hegyi, Nemček – Jakubík, Kanaet, Kútny – Briestenský, J. Švec, Špankovič

HK Spišská Nová Ves: Pajpach – Vantroba, Forrai, Gurčík, Bdžoch, Kyčák, Šterbák, Krmenčík – Olejník, Nagy, Findura – Giľák, Uhrík, Lesňák – Koky, Štrauch, Chmeľ – Bednarčík, Halász

Rozhodca: Branislav Píšťanský – Michal Drblík, Oto Durmis

07:15
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Findura – 2 min., sekanie).

08:00
    Spišská Nová Ves dala gól!

Hostia v 8. minúta dávajú gól v oslabení a tak je stav zápasu 0:1! Gól strelil GURČÍK. Asistencia: Giľák.

11:19
    Dubnica dáva gól!
    V 12. minúte zápasu domáci vyrovnávajú na 1:1! Gól strelil JAKÚBEK. Bez asistencie.

18:09
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Giľák – 2 min., nešportové správanie).

19:11
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Gurčík – 2 min., držanie).

20:00

Po prvej tretine je stav zápasu 1:1!

20:01

21:31
    V 22. minúte zápasu idú domáci do vedenia 2:1! Gól strelil HABŠUDA. Asistencia: Kútny.

24:00
    V 24. minúte zápasu sa domáci dostávajú do vedenia 3:1! Gól strelil KANAET. Asistencie: Trenčan, Kútny.

28:28
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Bednarčík – 2 min., zovretie puku).

28:43

V 29. minúte zápasu hostia znižujú na 3:2! Gól strelil VANTROBA. Asistencia: Nagy.

28:54
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Ďurkech – 2 min., sekanie).

31:00
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Bobček – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

32:21
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (hráčska lavica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

32:30
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Vantroba – 2 min., podrazenie).

34:08
    V 35. minúte zápasu domáci využívajú presilovku a idú tak do vedenia 4:2! Gól strelil REHÁK. Asistencie: Ďurkech, Nemček.

40:00

Po dvoch tretinách je stav zápasu 4:2!

40:01

47:37
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Gurčík – 2 min., krosček).

49:37
    Hostia v plnom počte.

49:41
    V 50. minúte zápasu je stav 5:2! Gól strelil J. ŠVEC. Asistencia: Ďuriš.

50:48
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (J. Švec – 2 min., vrazenie na mantinel).

51:41
    V 52. minúte zápasu dávajú domáci gól v oslabení a upravujú tak stav na 6:2! Gól strelil HEGYI. Bez asistencie.

53:31
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Berák – 2 min., napadnutie + 10 min. osobný trest, napadnutie).

54:14
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Findura – 2 min., podrazenie).

56:14

Zápas sa končí výsledkom 6:2! (20:48:13)
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím TSS GROUP Dubnica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 12. Jakúbek (bez asistencie), 22. Habšuda (Kútny), 24. Kanaet (Trenčan, Kútny), 35. Rehák (Ďurkech, Nemček), 50. J. Švec (Ďuriš), 52. Hegyi (bez asistencie) – 8. Gurčík (Giľák), 29. Vantroba (Nagy)

TSS GROUP Dubnica: Hiadlovský – Bobček, Rehák, Habšuda, Ďurkech, E. Švec, Burzala, Vladimirov, Trenčan – Jakúbek, Ďuriš, Berák – Kluka, Hegyi, Nemček – Jakubík, Kanaet, Kútny – Briestenský, J. Švec, Špankovič