Skalica – Osmos Bratislava 5:2 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 5:2 (kon.) | Dubnica – Spišská N. Ves 6:2 (kon.)
Prešov – Michalovce 2:1 (kon.) | Nové Zámky B – Topoľčany 0:6 (kon.)
HK Gladiators Trnava
5:2 (3:1, 1:0, 1:1)
HK 95 Považská Bystrica
Piatok 24.11.2017, 17:00 • ZŠ Trnava • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 23. kolo

Zápas sa končí výsledkom 5:2! (19:08:37)

58:06
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Hutár – 2 min., držanie).

58:06
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Koleda – 2 min., sekanie).

55:06
    Považská Bystrica dala gól!

V 56. minúte zápasu hostia upravujú na 5:2! Gól strelil CÍGER. Asistencie: Klíma, Ligas.

48:54
    Trnava dala gól!

V 49. minúte zápasu dávajú domáci gól na 5:1! Gól strelil HRBÁČIK. Asistencia: Kamenický.

43:37
    Domáci v plnom počte.

41:37
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Kamenický – 2 min., držanie).

40:01

Po dvoch tretinách je stav zápasu 4:1!

40:00

35:54
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Nahálka – 2 min., hákovanie).

32:52
    Hostia v plnom počte.

30:52
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Ligas – 2 min., hákovanie).

30:06

V 31. minúte zápasu domáci idú do vedenia 4:1! Gól strelil POLÁČEK. Asistencie: Ševčík, Róth.

24:37

22:37
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Čunderlík – 2 min., hákovanie).

20:01
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Schmidt (Mrava), 11. Hrbáčik (Mišura), 20. Košecký (Mišura), 31. Poláček (Ševčík, Róth), 49. Hrbáčik (Kamenický) – 7. Ligas (Dolinajec), 56. Cíger (Klíma, Ligas)

HK Gladiators Trnava: Brucháč (Juríček) – Burzík, Mihalko, Hutár, Poldruhák, Košecký, Poláček, Brzák, Burian – Szalay, Schmidt, Mrava – Hrbáčik, Mišura, Kamenický – Róth, Čunderlík, Ševčík – Lukačovič, Valent, Ftáčnik
    HK 95 Považská Bystrica: Bernát (Klinčúch) – Leško, Nahálka, Meliško, Niník, Solar, Palovič – Mokrohajský, Zlocha, Cíger – Koleda, Pšurný, Hrušík – Klíma, Ligas, Dolinajec – Schroner, Jurášek, Miro

Rozhodca: Norbert Druga – Drahoslav Vyšný – Lukáš Beniač