Hrušovany – Dunajská Streda 1:3 (kon.) | Lipany – Žilina 1:2 (kon.) | Medzev – Trenčín 1:0 (kon.)
Námestovo – Trnava 0:1 (kon.) | Lučenec – Nitra 0:3 (kon.)
MŠK Námestovo
0:1 (0:1)
FC Spartak Trnava
Streda 27.09.2017, 15:30 • MŠK Námestovo • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 4. kolo

FC Spartak Trnava tak potvrdil rolu favorita a postúpil do ďalšieho kola Slovnaft cupu. Týmto konštatovaním sa s vami lúčime a prajeme ešte pekný zvyšok dnešného dňa. (17:27:41)

Domáci sa v závere nedostali do tlaku ani do nejakej príležitosti na vyrovnanie. Veľmi ich musí mrzieť nevyužitá tutovka Jagnešáka ešte z prvého polčasu, po ktorej mohol byť stav 1:1. V druhom dejstve sa už Námestovo do podobnej príležitosti nedostalo, Trnava kontrolovala hru a mohla pridať aj ďalšie góly, no brankár Tomáš Lešňovský predviedol niekoľko kvalitných zákrokov a v stretnutí tímu z najvyššej súťaže proti klubu z tretej ligy tak inkasoval len raz.

90+2
    90+1. Mihálik (TRN)

Zdroj: youtube.com/sfzofficial

90+1
    Lukáš Mihálik mohol krátko po svojom príchode na trávnik streliť gól, vo veľkej šanci však nepochodil, keď mu v radosti zabránil skvelý zákrok brankára Tomáša Lešňovského.

90+1
    Plynie prvá z dvoch nadstavených minút, ktoré sa budú ešte hrať v druhom polčase.

90
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Ján Vlasko, prichádza Lukáš Mihálik.

90
    Tchanturishvili sa na útočnej polovici dostal do súboja so Snovákom. Stret bol posúdený ako útočný faul trnavského hráča.

89
    Trnavčania držia loptu vo svojej moci vo veľkej vzdialenosti od svojho brankára.

87
    V okamžitom brejku Trnavčanov bol Erik Jirka, jeho prihrávku zastavil výborným obranným zákrokom jeden z domácich obrancov.

86
    Námestovčania vyriešili ofenzívnu štandardnú situáciu na center do pokutového územia, s ktorým si poradil Chudý. Brankár Spartaka vyboxoval loptu mimo svoje pokutové územie.
    85.

85
    Matúš Snovák odcentroval z pravého krídla do pokutového územia Trnavy, tam sa dostal brankár Chudý do súboja s útočiacimi hráčmi, ktorý však nebol posúdený ako útočný faul. Námestovčania sa následne do zakončenia nedostali.

84
    Spartak môže vhadzovať na útočnej polovici. Aktuálny líder Fortuna ligy v druhom polčase kontroluje hru.

83
    Námestovo sa dožadovalo autového vhadzovania, ale lopty sa po Tóthovi ešte dotkol Snovák a od neho putovala za autovú čiaru.

82
    Domáci kapitán Martin Habiňák poslal tak trochu zápasníckym chvatom na trávnik striedajúceho Egha a môže byť rád, že za toto svoje počínanie nevidel žltú kartu.

80
    Do konca duelu ostáva aj s nadstaveným časom ešte niečo cez desať minút. Budeme zvedaví, či sa Námestovčanom podarí vytvoriť si v závere stretnutia nejaký tlak.

79
    Akcia Spartaka Trnava sa skončila len jednoduchým zásahom domáceho brankára Tomáša Lešňovského.