Hrušovany – Dunajská Streda 1:3 (kon.) | Lipany – Žilina 1:2 (kon.) | Medzev – Trenčín 1:0 (kon.)
Námestovo – Trnava 0:1 (kon.) | Lučenec – Nitra 0:3 (kon.)
OFK Hrušovany
1:3 (1:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
Streda 27.09.2017, 15:30 • Hrušovany • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 4. kolo

Pohárový zápas bol pre Dunajskú Stredu asi náročnejší než sa očakávalo. Po prvom polčase viedli Hrušovany 1:0 zásluhou gólu kapitána Krška. V druhom polčase sa hra hostí výraznejšie zlepšila po príchode Kalmára s Čmelíkom. Obidvaja sa dokázali presadiť aj gólovo, tretí gól pridal Divković. Fortunaligista tak po zlepšenom výkone v druhom polčase postupuje do ďalšieho kola Slovnaft Cupu. (17:25:02)

90+1

90+1
    Z ľavej strany sa ešte snažil skórovať Kalmár, ale brankár Holička si túto situáciu postrážil.

90
    Zápas sa už iba dohráva, loptu majú na kopačkách fortunaligisti.

89
    Domáci ešte pohrozili a vypracovali si rohový kop, ktorý však nijako nevyužili.

86
    Peknú kombináciu predviedli Koštrna z Kalmárom, ale k zakončeniu sa nedostali aj vďaka dobrému obrannému zákroku obrancu.

84
    Hráči hostí ale neprestávajú tlačiť domáci tím a ešte sa snažia o rozšírenie streleckého účtu.

83
    Tretí gól domácich hráčov zlomil a zápas len dohrávajú.
    81. DIVKOVIĆ - 1:3

Zdroj: Youtube – FC DAC 1904

81
    Dunajskej Strede sa podarilo zvýšiť stav na 3:1. Po obrovskej chybe domácich hráčov sa k lopte dostal osamotený Čmelík, ktorý si túto príležitosť nenechal pre seba a prihral na osamoteného MARKA DIVKOVIĆA, ktorý pred odkrytou bránou nezaváhal.

78
    Napriek stupňujúcemu tlaku a inkasovaným gólom pracuje obrana domácich dobre, lenže v útoku im momentálne bráni vysoké napádanie fortunaligistu.

76
    Z ihriska odišiel domáci strelec gólu Krško. Kapitána OFK Hrušovany nahradil Vičan.

76
    Ashiru je opäť aktívny, tentokrát to však viedlo k zbytočnému faulu.

74
    Hosťujúci Ashiru chcel zvýšiť skóre strelou z diaľky, ale mieril tesne nad.

72
    Domáci tím sa snaží sériu hostí zastaviť, ale momentálne sa presadzuje len veľmi ťažko. Favorit zápasu už získava plnú kontrolu nad zápasom.
    70. ČMELÍK - 1:2

70
    Dunajská Streda sa dostáva do vedenia. Z následného protiútoku využil LUKÁŠ ČMELÍK svoju rýchlosť a sám pred brankárom Holičkom nezaváhal.

67
    Hrušovany sa oslobodili z vlastnej polovice a vpredu dobre pracoval Jankovič, jeho snahu však hosťujúca obrana pokryla.